Sme aj na sociálnych sieťach

Bitcoin

Binance oznámila už tretí Launchpad. Predchádzajúce dva mali obrovský úspech

Článok

Celer Binance
Celer Binance

Burza Binance oznámila v poradí už tretí Launchpad, teda akýsi predpredaj tokenov novej kryptomeny, ktorá prichádza na trh.

Launchpad Binance možno vnímať svojim spôsobom ako určitý nový druh ICO, kde sa kupujú tokeny nového projektu za kryptomenu Binance Coin (BNB) a priamo na burze Binance. Na rozdiel od ICO je však táto nová kryptomena následne v priebehu najbližších dní zalistovaná na burze a Binance zároveň tvrdí, že do týchto predpredajov zaraďuje len projekty, ktoré má preštudované a verí ich prínos pre celý trh.

Tentokrát ide o projekt Celer Network (CELR), ktorého Launchpad sa uskutoční 19. marca 2019[2:00] PM UTC (u nás pripočítajte hodinu). Predpredaj skončí najneskôr 24. marca 2019 o [2:00] PM UTC, no vzhľadom na úspech predchádzajúcich dvoch launchpadov sa nepredpokladá, že by v tom čase mali byť k dispozícii ešte nejaké nepredané tokeny CELR.

Total Supply Celer Tokenu (CELR) je 10 000 000 000, pričom v rámci Launchpadu sa dostane do predpredaja 597 014 925 CELR. Cena jedného CELR bude v predpredaji 0.0067 USD, no kúpiť ho budete môcť len za token BNB (cena v BNB bude logicky známa až v čase spustenia predaja).

Celer Network sa sústredí na vytvorenie dvojvrstvovej škálovateľnej platformy, ktorá umožní rýchle, jednoduché a bezpečné offchain transakcie pre platby a off-chain smart kontrakty. Zakladateľmi projektu sú profesori z rešpektovaných univerzít MIT, Princeton či UC Berkley v Kalifornii. Viac podrobností o projekte nájdete v angličtine na tomto linku.

Veľký úspech predchádzajúcich launchpadov

Binance doteraz realizovala dva predpredaje nových tokenov. Vôbec prvým bol token BTT, teda kryptomena peer-to-peer torrentového klienta BitTorrent, ktorá funguje na blockchaine Tron. 50 miliárd tokenov BTT sa predalo za 7,1 milióna dolárov v priebehu necelej štvrťhodiny. Šéf burzy Binance Changpeng Zhao neskôr priznal, že by predpredaj trval aj kratšie nebyť menších technických problémov súvisiacich s veľkým náporom užívateľov. 1 BTT mal počas launchpadu hodnotu $0.00012 USD, aktuálne má hodnotu $0.00076 (v čase písania textu).

Tokeny BitTorrent (BTT) sa predali na Binance za 15 minút!

Druhý predpredaj sa týkal kryptomeny Fetch.AI (FET), ktorý trval len 22 sekúnd. 69 miliónov tokenov FET sa predalo za 6 miliónov dolárov. Hodnota 1 FET predstavovala v tom čase 0.0818 USD, aktuálne je na cene $0.325 (v čase písania textu).

Predpredaj tokenov Fetch.AI (FET) na Binance trval len 22 sekúnd + ANKETA

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku, Telegrame Instagrame, aby ste nezmeškali žiadnu novú aktualitu zo sveta kryptomien. Ďakujeme. 

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu



© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.