Sme aj na sociálnych sieťach

Bitcoin

Predpredaj tokenov Fetch.AI (FET) na Binance trval len 22 sekúnd + ANKETA

Článok

Fetch Binance Launchpad 22 sekúnd
Fetch Binance Launchpad 22 sekúnd

Predpredaj tokenov kryptomeny Fetch.AI (FET) prostredníctvom Binance Launchpad trval len 22 sekúnd.

Oznámil to generálny riaditeľ burzy Binance Changpeng Zhao v rámci svojho príspevku na Twitteri. Launchpad dosiahol svoj hard cap 6 miliónov dolárov pri predaji 69 miliónov tokenov FET v priebehu necelej polminúty.

Fetch.AI stojaci za ERC-20 tokenom FET sa popisuje ako projekt, ktorého cieľom je vytvoriť „ekonomiku internetu” za pomoci umelej inteligencie, multi-agent systémov, inteligentných smart kontraktov a distribuovanej knihy.

K tokenom sa dostalo takmer 2500 zákazníkov

Pravidlá včerajšieho predaja tokenov boli nastavené jednoducho – predaj bude prebiehať do momentu, kedy sa naplní hard cap, alebo najneskôr do 3. marca. Obrovský dopyt po tokenoch FET však bol zrejmý už pred spustením predaja, hoci to, že bude trvať len 22 sekúnd, nepredpokladal zrejme nikto.

,,24 tisíc ľudí splnilo podmienky zúčastníť sa predpredaju (podpisom user agreement), 19860 ľudí úspešne odoslalo objednávku a 2468 zákazníkom sa podarilo obchod realizovať. To všetko za 22 sekúnd,” prezradil Changpeng Zhao známy aj ako “CZ”.

Tokeny boli dodané zákazníkom v priebehu 11 minút a 14 sekúnd, nakoľko systému trvalo určitý čas, kým dokázal spracovať všetky objednávky a spárovať ich.

1 token FET bol predávaný za hodnotu 0.008584 Binance Coin (BNB), keďže predaj prebiehal v pare FET/BNB. Nakoľko hodnota Binance Coin (BNB) bola v tom čase 9.53 USD, hodnota 1 FET predstavovala 0.0818 USD. Minimálna investícia bola nastavená na 20 dolárov, strop bol 3000 dolárov.

Z celkového počtu FET tokenov, ktoré sa dostanú do obehu (1 152 997 575), sa v rámci Binance Launchpadu predalo 69 204 152 FET, čo predstavuje 6%. Verejný predaj tokenov FET by mal byť spustený v priebehu najbližších 15 dní.

Druhý úspešný Launchpad na Binance

Ide o druhý úspešný Launchpad novej kryptomeny, ktorý prebehol prostredníctvom burzy Binance. Minulý mesiac sa uskutočnil touto formou predpredaj tokenov BitTorrent (BTT), ktoré fungujú na blockchaine Tron. Vtedy sa v priebehu 15 minút predalo 50 miliárd BTT v hodnote 7,1 milióna dolárov. Šéf Binance skonštatoval, že predaj by prebehol ešte omnoho rýchlejšie, keby nenastali technické problémy súvisiace s obrovským náporom užívateľov.

Anketa

[yop_poll id=“1″]

 

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku, Telegrame Instagrame, aby ste nezmeškali žiadnu novú aktualitu zo sveta kryptomien. Ďakujeme. 

Téme kryptomien sa aktívne venujem od úvodu roka 2018 od momentu, kedy som pochopil, že investovanie do digitálnych mien bez pochopenia danej problematiky nie je dobrý nápad. Aby som sa dovzdelal, začal som o kryptomenách aktívne písať prostrednom portálu Kryptonovinky. Od roku 2020 o nich točím aj videá.

Populárne