Sme aj na sociálnych sieťach

Bitcoin

Šéf Binance nevylučuje delistovanie ďalších kryptomien

Článok

Changpeng Zhao
Changpeng Zhao

Generálny riaditeľ a zakladateľ najväčšej kryptoburzy na svete Changpeng Zhao počas populárnej rubriky “Ask me Anything“ na sociálnej sieti Reddit vyhlásil, že bude naďalej chrániť záujmy investorov do kryptomien a to aj tým, že burza Binance v prípade potreby pristúpi k ďalším delistovaniam kryptomien.

Zhao známy aj ako “CZ” tvrdí, že Binance dodržiava prísne štandardy týkajúce sa ochrany investorov a ak ich niektoré projekty nedodržujú, nemá inú možnosť, než pristúpiť k vymazaniu danej kryptomeny z ponuky burzy. To sa naposledy stalo kryptomenám CLOAK, MOD, SALT, SUB a WINGS, ktoré následne kritizovali Binance za to, že o plánoch delistovať ich mince vôbec netušili.

Pokiaľ ide o faktory ovplyvňujúce to, či Binance delistuje kryptomenu, alebo ju ponechá v ponuke, pozornosť je upriamovaná na to, či majú projekty širokú používateľskú základňu a či vytvárajú určitú hodnotu. Binance sa však sústredí aj na to, akým spôsobom projekt komunikuje a reaguje na prípadne odpovede.

,,Keď zalistujeme nejakú kryptomenu, zohľadňujeme pri nej niekoľko základných kritérií. Ak niektoré projekty následne klesnú pod tento štandard, musíme ich delistovať. Uvedomujeme si, že odstránením kryptomeny z našej ponuky ubližujeme sebe a aj našim užívateľom, ktorí ju držia. Ale projekty musia byť schopné brániť samé seba, musia vedieť fungovať s nami alebo bez nás.”

Burza Binance nie je jediná, ktorá sa rozhodla delistovať zo svojej ponuky mince, s ktorými mala pochybnosti. Podobné kroky urobili počas tohto bearmarketu aj burzy OKEx, Huobi či Kucoin.

Binance oznámila už tretí Launchpad. Predchádzajúce dva mali obrovský úspech

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku, Telegrame Instagrame, aby ste nezmeškali žiadnu novú aktualitu zo sveta kryptomien. Ďakujeme. 

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.