Sme aj na sociálnych sieťach

Binance Coin

Ako komunikovať so zákazníckym servisom burzy Binance? Držte sa týchto zásad!

Článok

binance support
Zdroj: binance, KN

Pri používaní centralizovaných kryptomenových búrz sa môže stať, že potrebujete kontaktovať ich zákaznícky servis. Nie vždy to však ide plynulo a hneď sa dočkáte odpovede, ktorú potrebujete. Preto vám prinášame krátky návod, ako postupovať, ak sa chcete dočkať pomoci od burzy Binance.

Nasledujúce body sú súhrnom odporúčaní pre zákazníkov burzy Binance zo slovenskej a českej republiky od tzv. Binance Angels. Ak ešte nie ste na Binance registrovaný a plánujete to, použite náš registračný link, vďaka ktorému získate 20% zľavu na poplatky za spotové obchodovanie kryptomien.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Prvý pokus – kontaktujte Binance Angels

Najprv sa pokúste skontaktovať so slovenskými resp. českými Binance Angels skrz ich skupinu Binance Czech & Slovak na Telegrame.

Binance Angels vám vedia poradiť pri štandardných problémoch a navigovať vás, ukázať vám správny postup, či odkázať vás na materiály, ktoré vám pomôžu vyriešiť to, čo potrebujete.

Dajte si však pozor, aby ste nekomunikovali s podvodníkmi!  Nikomu (ani Binance Angles) neposkytujte žiadne prístupové údaje, heslá či iné citlivé dokumenty či informácie.

Nepomohlo? Postupujte takto:

Ak s problémom nedokážu pomôcť Binance Angels, pretože ide napríklad o chýbajúce prostriedky na vašom účte, problém s dorúčením Binance Card, respektíve iný problém, ktorý je nutné riešiť priamo cez zákaznícky servis Binance, v tom prípade vám Binance Angels odporúčajú nasledujúci postup:

  1. Prihláste sa na váš účet na Binance a kontaktujte zákaznícky servis priamo cez oficiálny web alebo oficiálnu aplikáciu

Dôležité upozornenie: Support Binance komunikuje vždy len cez oficiálny web a oficiálnu aplikáciu Binance. Binance nemá žiadny support na Facebooku, Whatsapp a ani na žiadnej inej sociálnej či komunikačnej platforme. Ak by s vami niekto komunikoval cez tieto zdroje, tvrdil, že zastupuje Binance a chcel od vás citlivé údaje, dokonca s vami chcel telefonovať alebo od vás chcel “zárukové” platby a podobne, ide o podvod! Binance upozorňuje, že so svojimi zákazníkmi nikdy netelefonuje a ani od nich nikdy nepýta žiadne citlivé údaje.

  1. Po kontaktovaní zákazníckeho servisu s vami bude komunikovať najprv program (bot), ktorý vám bude klásť sériu prednastavených otázok, na ktoré budete odpovedať výberom z prednastavených možností. Môže sa však stať, že táto automatizovaná konverzácia vám nepomôže. V tom prípade sa nechajte odradiť a neustále klikajte na možnosť, že vám tieto rady nepomohli. Vďaka tejto neoblomnosti sa dopracujete až k bodu, kedy vás systém spojí s reálnym človekom, ktorý vám už bude vedieť pomôcť aktívnym spôsobom a bude reagovať priamo na vaše dotazy

Ak ešte nie ste zaregistrovaný na burze Binance a plánujete tak spraviť, odporúčame vám na to použiť náš registračný link s 20% zľavou na spotové obchodovanie na tejto platforme.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Najnovšie články

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.