Sme aj na sociálnych sieťach

Kryptomeny

Známy krypto analytik vyzdvihol 2 kvalitné altcoiny, ktoré aktuálne prepady zvládajú najlepšie

Článok

Úspech
Pixabay.com

Aktuálna situácia na trhu s kryptomenami je stále neistá. Po prvotných prudkých pádoch celého krypto trhu, ktorý odštartoval pád BTC, sme aktuálne v oblasti veľkej neistoty, kde je ťažké predikovať budúci vývoj. Avšak aj navzdory týmto faktorom tu máme altcoiny, ktorým sa darí veľmi slušne aj naďalej a prípadnými prepadmi sú zasiahnuté len minimálne. V dnešnom článku sa zameriame na konkrétne 2 – MATIC a LINK.

Získavajú si pozornosť

V sérii tweetov obchodník s kryptomenami a zároveň krypto analytik Josh Rager hovorí, že pozorne sleduje kryptomeny Polygon (MATIC) a Chainlink (LINK). Podľa Ragera vykazujú obe tieto mince počas aktuálne prebiehajúcej korekcie trhu s kryptomenami zreteľne väčšiu odolnosť. Povedal:

„Dva altcoiny, s ktorými chcem čeliť súčasnému trhu, sú MATIC a LINK. Obidva ukazujú veľkú silu a schopnosť rýchlo sa odraziť späť po prepadoch. „

https://twitter.com/Rager/status/1397913977884090375

Veľmi kvalitné altcoiny

MATIC aj LINK sú kvalitné altcoiny, ktoré riešia reálne problémy a majú citeľný prínos.

Polygon (MATIC) je ERC20 token, ktorý poháňa Polygon Network, riešenie s viacúrovňovým škálovaním pre Ethereum. Cieľom je poskytovať rýchlejšie a lacnejšie transakcie na sieti Ethereum pomocou druhej vrstvy. Používatelia môžu vkladať ETH do Polygon Bridge smart kontraktu, komunikovať pomocou Polygon sidechainu a potom ich podľa potreby neskôr stiahnuť späť do hlavného reťazca Ethereum. Token MATIC sa používa na platenie transakčných poplatkov a účasť na PoS. 

Na druhej strane, Chainlink (LINK) je decentralizovaná sieť Oracle, ktorá poskytuje údaje z reálneho sveta smart kontraktom na blockchaine. Tieto smart kontrakty sú vopred určené dohody na blockchaine, ktoré vyhodnocujú informácie a automaticky sa plnia pri splnení určitých podmienok. Tokeny LINK sa používajú na platbu za služby v tejto sieti.

Vracia sa do trhu s kryptomenami rozum?

Všeobecne platí, že po euforickej fáze, kedy všetko nezmyselne rastie, nastane nútený prudký pád. Tento pád, ako sme si mohli všimnúť z on-chain dát, vyplavil z trhu tzv. weakhands, čo sú neskúsení nováčikovia, ktorí dostanú strach a počas prepadu v strate predávajú svoje investície. Tento prepad mal najväčší dopad na špekulatívne meme coiny, prípadne iné tokeny, ktoré mali nulový prínos a mnohých ľudí lákali na vidinu rýchleho zbohatnutia, čo sa pár šťastlivcom aj podarilo. No každá akcia má aj svoju reakciu a tak obrovské množstvo ľudí v takýchto projektoch prerobilo svoje úspory.

Aktuálne sa však zdá, že do trhu s kryptomenami sa vracia rozum, kedy investori hľadajú kvalitné kryptomeny s reálnym technickým základom a prínosom, ktoré lepšie znášajú prípadný prepad. Vždy sa však nájdu výnimky a preto treba brať všetko s rezervou.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Kryptomenám sa aktívne venujem od roku 2017. Najviac sa zaujímam o rôzne altcoiny, ktoré majú reálny technický význam. Prinášam vám rôzne návody, tipy, postrehy a rovnako aj dôležité novinky zo sveta kryptomien.Pokiaľ sa vám moja tvorba páči, môžete ju podporiť LTC na nasledovnú adresu: LPdrzvv9yYDMV3tgFyTTJKYcDpRpJ2Kd38 (LTC)

Populárne