Sme aj na sociálnych sieťach

Kryptomeny

Zakladateľ FTX je ochotný minúť $1 miliardu, aby zabránil návratu Donalda Trumpa

Článok

trump
Zdroj: Unsplash.com

Zakladateľ poprednej kryptomenovej burzy FTX Sam-Bankman Fried, ktorý sa stal jedným z najúspešnejších a najbohatších mladých Američanov, je odhodlaný financovať boj proti potenciálnemu návratu Donalda Trumpa do Bieleho domu.

Bankman-Fried v podcaste zverejnenom 24. mája potvrdil, že počas nadchádzajúceho volebného cyklu je ochotný vytiahnuť „z peňaženky” od 100 miliónov USD až po 1 miliardu USD, ak by bolo nutné finančne podporiť osobu, ktorá by kandidovala proti bývalému prezidentovi USA Donaldovi Trumpovi.

,,Nerád by som hovoril o tvrdom strope, pretože nevieme, čo sa medzitým stane,“ skonštatoval popri tom, ako vysvetlil, že svoje finančné dary chce adresovať hlavne na zmysluplné veci a pravdepodobne svoje dary rozdelí medzi viacero organizácii. ,,Myslím si, že sa z tejto perspektívy budem pozerať omnoho menej na politické strany ale oveľa viac na rozumné vládnutie a na propagáciu veci, na ktorých záleží najviac.”

Banman-Fried následne doplnil, že medzi najdôležitejšie veci súčasnosti podľa neho patrí zabránenie ďalší pandémii, ktorá by mohla spraviť škody za ďalšie desiatky miliárd dolárov.

USA majú veľkú moc, musia byť zodpovedné

,,USA majú veľkú príležitosť a veľkú zodpovednosť voči svetu, aby držali západ mocným, ale zodpovedným spôsobom,“ skonštatoval popri tom ako upozornil, že všetko čo urobia Spojené štáty americké “má masívny efekt na to, ako vyzerá budúcnosť.“

Bankman-Fried v minulosti venoval politikom 5,2 miliónov dolárov počas predvolebnej kampane súčasného prezidenta Joea Bidena. Najväčšími politickými darcami sú doposiaľ republikáni Sheldon a Miriam Adelsonovi, ktorí sa snažili podporiť Donalda Trumpa čiastkou 218 miliónov dolárov, no ani to mu nepomohlo k znovuzvoleniu.

Zdroj: cointelegraph.com

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.