Sme aj na sociálnych sieťach

Basic Attention Token

Za tokeny BAT Uberom? Brave oznámil zaujímavé partnerstvo

Článok

brave

Používatelia blockchain prehliadača Brave budú môcť čoskoro využiť svoje BAT tokeny v reálnom svete a to vďaka novej spolupráci s TAP Network.

Všetky BAT tokeny získane v rámci program Brave Reward môžu byť totiž vyplatené vo forme darčekových kartičiek od stoviek popredných značiek ako sú American Airlines, Hotels.com, Uber, Starburtcks, Amazon, Apple či Wallmart.

Prehliadač Brave s natívnym tokenom Basic Attention Token (BAT) si získava čoraz väčšiu popularitu. Spoločnosť Brave Software len pred pár dňami informovala, že denne ho používajú už viac ako 4 milióny ľudí. Aspoň raz mesačne si ho otvorí vyše 12 miliónov.

Populárny je najmä v komunite fanúšikov kryptomien. Ponúka totiž nielen peňaženku, ale aj možnosť získať odmeny za vynaložené úsilie. Na strane bežných užívateľov v podobe odmien za sledovanie reklám (ktoré inak blokuje), na strane tvorcov obsahu zas formou malých odmien od samotných užívateľov, ktorí týmto spôsobom ďakujú za ich kvalitný content.

Zdroj: cryptoslate.com

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku. Mimochodom viete o tom, že aktuálny prehľad cien kryptomien nájdete aj u nás?

Téme kryptomien sa aktívne venujem od úvodu roka 2018 od momentu, kedy som pochopil, že investovanie do digitálnych mien bez pochopenia danej problematiky nie je dobrý nápad. Aby som sa dovzdelal, začal som o kryptomenách aktívne písať prostrednom portálu Kryptonovinky. Od roku 2020 o nich točím aj videá.

Populárne