Sme aj na sociálnych sieťach

Bitcoin

Willy Woo: Bitcoin je v prvej fáze hlavnej časti nového bullrunu!

Článok

bitcoin
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Ostro sledovaný trader Willy Woo, ktorý má na Twitteri vyše 136 tisíc followerov, tvrdí, že Bitcoin sa aktuálne nachádza vo fáze, ktorú možno označiť za obdobie prvej fázy začiatku nového bitcoinoveho bullrunu.

Willy Woo to naznačil v sérii tweetov s bitcoinovým vývojárom Jimmym Songom, v rámci ktorých uviedol, že bullrun sa podľa jeho názoru začal už v apríli 2019. ,,Čo sa však začalo len nedávno, je skorá hlavná fáza býčieho trhu. Opakuje sa štvrtý kvartál 2016, avšak v hre je iná dynamika a iné témy.”

,,Jednou y hlavných tém je legitimizácia Bitcoinu pre veľké inštitucionálne fondy a taktiež oveľa väčšia miera prístupnosti ľahkej kúpy kryptomien skrz produkty ako Square Cash, PayPal, a to nezmieňujem ani projekt LVL, na ktorom pracujem, čo je vlastne skutočne regulované bankovníctvo integrované s kryptomenami,” vymenoval Woo niektoré zásadné odlišnosti trhu s rokom 2016.

Woo predpokladá, že investičné fondy začnú vo veľkom prijímať Bitcoin už počas súčasného bullrunu a budú v tom pokračovať aj v tom ďalšom.

,,Myslím si, že tento cyklus urobí z Bitcoinu legitímne makro aktívum pre tradičných investorov, zatiaľ  čo po tomto cykle predbehne zlato ako významný prvok držiteľa hodnoty v digitálnom veku.”

Zdroj: cointelegraph.com

Téme kryptomien sa aktívne venujem od úvodu roka 2018 od momentu, kedy som pochopil, že investovanie do digitálnych mien bez pochopenia danej problematiky nie je dobrý nápad. Aby som sa dovzdelal, začal som o kryptomenách aktívne písať prostrednom portálu Kryptonovinky. Od roku 2020 o nich točím aj videá.

Populárne