Sme aj na sociálnych sieťach

Bitcoin

Willy Woo: $135 000 za Bitcoin na konci nového cyklu dáva zmysel

Článok

woo-135

Jeden z najpopulárnejších kryptoanalytikov Willy Woo si myslí, že nový rastový cyklus Bitcoinu, ktorý podľa neho už začal, bude viesť minimálne k cene 100 tisíc dolárov za 1 BTC. Zároveň predpokladá, že by mohla ísť aj o čosi vyššie.

Willy Woo hovoril o svojej vízii budúceho cenového vývoja Bitcoinu v rozhovore pre RT Financial News, kde označil hranicu 135 tisíc USD na konci nového cyklu za “predpoveď zdravého rozumu”.

,,Pri najlepšom odhade, bude to viac ako 100 tisíc dolárov. Myslím si, že jednou z najbežnejších predpovedí by bolo okolo 135 tisíc na základe časového cyklu a 35-násobku priemerného limitu. Pozerám sa na rozpätie 100 000 až 250 000 dolárov v závislosti od toho, ako dlho bude bullmarket trvať,” skonštatoval poukazujúc na tzv. kumulatívnu priemernú cenu BTC, ktorú považuje za zvlášť účinnú metriku na predpovedanie budúcich ziskov.

Woo taktiež poukázal na to, že Bitcoin sa stále drží nad 200-dňovým kĺzavým priemerom, čo je bullish signál. Tom Lee z Fundstrat Advisors nedávno označil prerazenie 200MA za mimoriadne pozitívny signál, pretože Bitcoin má vo zvyku po preťatí tejto úrovne urobiť približne 200% nárast svojej hodnoty.

Sentiment ohľadom ďalšieho vývoja ceny BTC je aktuálne “na hrane“ a to minimálne pokiaľ ide o krátkodobé obdobie. Niektorí analytici poukazujú na to, že bude korelovať s ostatnými trhmi a tiež ho zasiahnu negatívne správy súvisiace s koronavírusom a turbulenciami vo svetovej ekonomike. Iní naopak veria, že Bitcoin je už v novom cykle bullmarketu a zatiaľ len na jeho začiatku.

Zdroj: cointelegraph.com

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku. Mimochodom viete o tom, že aktuálny prehľad cien kryptomien nájdete aj u nás?

Téme kryptomien sa aktívne venujem od úvodu roka 2018 od momentu, kedy som pochopil, že investovanie do digitálnych mien bez pochopenia danej problematiky nie je dobrý nápad. Aby som sa dovzdelal, začal som o kryptomenách aktívne písať prostrednom portálu Kryptonovinky. Od roku 2020 o nich točím aj videá.

Populárne