Sme aj na sociálnych sieťach

Bitcoin

VIDEO: Zaujalo nás: Petr Mára a Dominik Stroukal o bitcoine, Libre a ekonómii

Článok

Petr Mára, jeden z najznámejších českých YouTuberov, ktorý už v minulosti viackrát potvrdil, že je popri iných technológiách aj veľkým fanúšikom bitcoinu, si pozval do svojho štúdia Dominika Stroukala, autora prvej českej knihy o bitcoine (Bitcoin a jiné kryptopeníze budoucnosti) a v súčasnosti hlavného ekonóma finančnej skupiny Roklen.

Spoločne sa rozprávali nielen o bitcoine, ale aj o pripravovanej kryptomene Facebooku Libra, ekonómii a tiež téme kedy a v akej forme príde ďalšia veľká finančná kríza. Pozrite si vydarený vyše hodinový podcast, ktorý už videlo takmer 17 tisíc ľudí.

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku. Mimochodom viete o tom, že aktuálny prehľad cien kryptomien nájdete aj u nás?

Téme kryptomien sa aktívne venujem od úvodu roka 2018 od momentu, kedy som pochopil, že investovanie do digitálnych mien bez pochopenia danej problematiky nie je dobrý nápad. Aby som sa dovzdelal, začal som o kryptomenách aktívne písať prostrednom portálu Kryptonovinky. Od roku 2020 o nich točím aj videá.

Populárne