Sme aj na sociálnych sieťach

Bitcoin

VIDEO: Mohol Elon Musk založiť aj Bitcoin? Pozrite si video o jeho revolučných projektoch

Článok

SpaceX, Tesla, Boring Company, SolarCity, OpenAI, Neuralink, Hyperloop či Starlink. Všetko revolučné projekty, ktoré môžu výrazne ovplyvniť našu budúcnosť a sú spájané s úspešným podnikateľom, vedcom a vizionárom Elonom Muskom. Mohol však založiť aj Bitcoin? Do akej miery je to šialená myšlienka?

V čase, kedy sa Muskovej spoločnosti SpaceX podarilo ako prvej úspešne podnikajúcej komerčnej spoločnosti vo vesmírnom priemysle dosiahnuť ďalší významný míľnik, keď najprv raketou Falcon 9 dopravila astronautov na Medzinárodnú vesmírnu stanicu ISS a následne ich modulom Crew Dragon dostala bezpečne aj naspäť na zem, prichádza slovenský YouTube kanál Zaujalo ma so zaujímavým videom, ktoré sa venuje všetkým revolučným firmám Elona Muska a v krátkosti sa vo svojom závere zaoberá aj možnými zaujímavými prepojeniami medzi Elonom a Bitcoinom. Treba zdôrazniť, že sám autor uznáva, že Elon určite nie je najhorúcejším kandidátom na Satoshiho Nakamota, no možné súvislosti medzi ním a Bitcoinom stoja minimálne za zmienku. Preto kým záver videa berte s nadhľadom a hlavne pre pobavenie, vychutnajte si jeho hlavnu pasáž, ktorá pojednáva o všetkých úžasných veciach, za ktorými stojí geniálna myseľ tohto vizionára.  Pozrite si video až do konca.

Téme kryptomien sa aktívne venujem od úvodu roka 2018 od momentu, kedy som pochopil, že investovanie do digitálnych mien bez pochopenia danej problematiky nie je dobrý nápad. Aby som sa dovzdelal, začal som o kryptomenách aktívne písať prostrednom portálu Kryptonovinky. Od roku 2020 o nich točím aj videá.

Populárne