Sme aj na sociálnych sieťach

Bitcoin

VIDEO: Voľte zlato, striebro a Bitcoin. Kiyosaki varuje pred zlými časmi

Článok

Autor niekoľkých úspešných kníh o investovaní na čele s bestsellerom „Bohatý otec, chudobný otec“ (Rich Dad Poor Dad) Robert Kiyosaki je už dlhšiu dobu veľkým kritikom americkej politiky, ktorá schvaľuje bezprecedentné tlačenie peňazí americkým Fedom, ktorý v USA plní úlohu centrálnej banky. Kiyosaki preto v poslednom období sprostredkováva svojmu širokému publiku varovné signály, aby sa ľudia dokázali pripraviť na vážne problémy, ktoré môžu viesť až ku krachu amerického dolára. V tomto videu YouTube kanála Zaujalo ma si môžete pozrieť časť jeho odkazu a tiež sa dozviete, že Kiyosaki ako jednu z vhodných investícii odporúča práve Bitcoin.

Toto video nie je investičnou radou. Len upozorňuje na možné riziká. Ani Kyiosaki nepozná budúcnosť. Do kryptomien nikdy neinvestuje viac, než si môžete dovoliť stratiť. 

Téme kryptomien sa aktívne venujem od úvodu roka 2018 od momentu, kedy som pochopil, že investovanie do digitálnych mien bez pochopenia danej problematiky nie je dobrý nápad. Aby som sa dovzdelal, začal som o kryptomenách aktívne písať prostrednom portálu Kryptonovinky. Od roku 2020 o nich točím aj videá.

Populárne