Sme aj na sociálnych sieťach

Analýzy

Video analýza Bitcoinu (15.8.): Sme v silnej bearish štruktúre!

Článok

Z technických dôvodov nám dnes nemôže priniesť analýzu Jakub Kraľovanský, ktorý bežne pokrýva štvrtkové updates bitcoinu pre kryptonovinky. Pohotovo zaňho zaskočil Jan Čuraj z kryptokomunity Crypto Kingdom, ktorý nám prináša rýchly aktuálny pohľad na celý trh.

Už z úvodu videa vyplýva, že je po tvrdom dumpe bitcoinu v priebehu posledných 48 hodín nastavený bearish. Čo sa musí zmeniť, aby sme mohli opäť veriť v rast? Nenechajte si ujsť čerstvé video.

UPOZORNENIE: Informácie uverejnené v tomto videu sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičným poradenstvom alebo obchodným odporúčaním.

Autor analýzy

Ján Čuraj

Ing. Jan ČurajCryptoKingdom50-50
Tradingu se věnuji 14 let a byl jsem traderem hedgeového fondu v obchodování měnových futures. Aktuálně obchoduji třetím rokem kryptoměny pro Crypto Kingdom a řídím vlastní alternativní fond zaměřený na ruční a robotické obchodování kryptoměn.

Téme kryptomien sa aktívne venujem od úvodu roka 2018 od momentu, kedy som pochopil, že investovanie do digitálnych mien bez pochopenia danej problematiky nie je dobrý nápad. Aby som sa dovzdelal, začal som o kryptomenách aktívne písať prostrednom portálu Kryptonovinky. Od roku 2020 o nich točím aj videá.

Populárne