Sme aj na sociálnych sieťach

Kryptomeny

Viceprezident Calibry prirovnal Libru skôr k emailu, než PayPalu

Článok

libra=mail
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Viceprezident peňaženky Calibra, ktorá je určená pre projekt Facebooku Libra, prirovnal túto kryptomenu skôr k emailu, než k spoločnosti PayPal, ktorá patrí medzi špičku v oblasti online finančných transakcií.

Kevin Weil počas konferencie v Lisabone zdôraznil, že kľúčovým konceptom Libry je interoperabilita, čo je základný princíp toho, ako funguje emaily. Zdôraznil, že ktorýkoľvek vývojár alebo podnikateľ bude môcť budovať peňaženku pre Libru a povzbudil tak globálnu komunitu, aby spolupracovala na interoperabilných protokoloch.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

,,Vy a ja nemusíme spolupracovať pri výbere toho, akého poskytovateľa emailových služieb si vyberieme pred tým, než si navzájom pošleme email. Nemusíme si vybrať, ktorý prehliadač pri tom použijeme, na ktorý web zájdeme. Ide o protokoly a pokiaľ vytvoríte protokol, všetko bude interoperabilné. Libra funguje úplne rovnako,” vysvetlil.

Pokiaľ ide o obdobie, počas ktorého očakáva spustenie Libry a jej adopciu, povedal, že pôjde o cestu rokov, možno až desaťročí. Je presvedčený o tom, že Libra nebude fungovať rovnako virálnym spôsobom, ako sociálne siete a teda jej adopcia bude pozvoľnejšia.

Weil taktiež priznal, že najlepším obdobím na uvedenie Libry na trh by bol rok 2017, kedy vrcholil posledný bitcoinový bullrun. Keďže to už nie je možné, myslí si, že druhy najlepší čas je práve teraz.

Zdroj: cointelegraph.com

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku. Mimochodom viete o tom, že aktuálny prehľad cien kryptomien nájdete aj u nás?

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Najnovšie články

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.