Sme aj na sociálnych sieťach

Kryptomeny

Verge chystá oznámenie o partnerstve, ktoré vraj zmení celý trh s kryptomenami

Článok

Verge (XVG) To the moon
Verge (XVG) To the moon

Určite ste si všimli včerajšiu jazdu kryptomeny Verge (XVG), ktorej hodnota vzrástla v priebehu dňa o vyše 60%. Kým ešte 2. apríla bola hodnota XVG približne 0,045 USD, včera večer to už bolo 0,075 USD.

Raketový nárast Verge má na svedomí oznámenie o uzavretí spolupráce, ktorá má “zmeniť krypto veľmi pozitívnym spôsobom”. O akú spoluprácu by sme sa však mali dozvedieť až 16. apríla.

Fanúšikovia tejto kryptomeny preto  vášnivo diskutujú o tom, o čo môže ísť. Na YouTube a Twitteri nájdete množstvo špekulácií, ktoré môžu ale aj nemusia byť blízko pravdy (alebo môžu byť pravde aj na míle vzdialené). Dokonca sa spomína spolupráca s Amazonom či Ebayom. Takéto partnerstvo by skutočne veľmi pozitívne ovplyvnilo celý trh, preto držme Verge palce. Na druhú stranu treba zostať nohami pevne na zemi a pokojne si počkať na to, s čím prídu Justin “Vendetta“ Sunerok a jeho tím.

Investori by si tiež mali byť vedomí, že v praxi sa už viackrát stalo, že hodnota kryptomeny klesla tesne pred dôležitým oznámením, pretože mnohí vyberali zisky vďaka ošiaľu okolo očakávanej udalosti. Príkladom je TRON a jeho oznámenie naplánované na 31. marca. Ako sa blížil dôležitý dátum TRX rástol z 0,02 USD (18.marec) až na 0,05 USD, no potom 30. marca padol o výše 20%.

Vstúpi Verge na obrovský trh?

,,Všetci, ktorý na to čakali na tento moment, budú naozaj šťastní. Neexistuje žiadny spôsob, ako byť nešťastný, pokiaľ ide o mincu, ktorú milujete a tá vstúpi na obrovský trh s exkluzívnou adaptáciou. Viem, že to bude exkluzívne veľmi dlhý čas,” povedal zakladateľ Verge Justin Sunerok v rozhovore na YouTube v šou The Larry and Joe Show.

Meno nového partnera síce neprezradil, no povedal, že použije Verge ako platobnú metódu a propagovať ho bude prostredníctvom bannerov či reklám. ,,Tlačové oznámenie tejto spolupráce pôjde do celého sveta všetkým novinám a médiám”.

Nuž nechajme sa prekvapiť. Krypto potrebuje pozitívne správy v tejto chvíli ako soľ a nám neostáva nič iné než veriť, že výsledok oznámenia nebude sklamaním. Vyhlásenia zakladateľa Verge sú totiž viac než odvážne.

UPOZORNENIE: Tento článok nie je investičnou radou. V prvom rade si treba uvedomiť, že zatiaľ ide len o špekulácie a samotné oznámenie nemusí priniesť želaný výsledok. Preto svoju prípadnú investíciu do XVG poriadne zvážte a do kryptomien nikdy neinvestuje viac, ako si môžete dovoliť stratiť.

 

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku, TelegrameInstagrame, aby ste nezmeškali žiadnu novú aktualitu zo sveta kryptomien. Ďakujeme.  

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.