Sme aj na sociálnych sieťach

Kryptomeny

Veľký kryptofond z Lichtenštajska sa chystá na cestu do Prahy

Článok

aeternity-universe

Veľký kryptofond z Lichtenštajska sa chystá na cestu do Prahy. Privezú nám znalosti o otvorenej prispôsobiteľnej platforme pre blockchain startupy.

Prvá hľavná udalosť ekosystému æternity sa bude konať 20.- 21. septembra v Prahe. Viac ako 200 blockchain vývojárov, výskumníkov a podnikateľov sa zúčastní tejto konferencie. Šestnásť globálnych startupov, ktoré budujú svoje produkty na tomto blockchainu, predstaví v Prahe svoje úspechy. České startupy dostanú príležitosť sa zoznámiť so zakladateľmi æternity, prípadne aj využiť potenciál financovania touto nadáciou.

Konferencia æternity sponzorovaná danou krypto nadáciou sa bude konať v priestoroch Paralelného Polisu, čo je tiež miesto, kde sa koná hackerský kongres (Hackers Congress) a sídlom Inštitútu Kryptoanarchie. Na konferencii sa môžete zoznámiť s najnovšími výskumami a vývojom v odbore Blockchain a dozvedieť sa viac o svetových aplikáciách postavených na prispôsobiteľnej, overenej blockchain platforme, ktorá je rýchlejšou alternatívou k ethereu.

Program konferencie je zameraný na vyplnenie medzier medzi tým, čo pri podnikaní potrebujete, a tým, čo blockchain technológia môže pre podnikanie ponúknuť.

Týždeň pred konferenciou sa bude konať hackathon. Ten umožní komukoľvek vyvinúť a navrhnúť aplikácie, ktoré budú využívať jedinečných technologických možností æternity.

Na konferencii nebudú chýbať ani predstavitelia českého a slovenského krypto biznisu. Medzi pozvaných speakerov patrí Pavel Niedoba, riaditeľ najväčšej a najstaršej českej krypto zmenárne Simplecoin, viceprezident občianskeho združenia Blockchain Slovakia David Štancel.

V rozpätí dvoch dní budú dve témy – podnikateľské a vývojárske – prebiehať paralelne.

Tí, ktorí chcú využiť podnikateľského potenciálu æternity, budú mať príležitosť sa stretnúť s tímom expertov pracujúcich pre tento ekosystém, dozvedieť sa o tom, ako zorganizovať predaj tokenov podľa rôznych jurisdikcií a vytvoriť most medzi tradičným a krypto financovaním.

Počas konferencie sa vývojári dozvedia viac o decentralizovanom priestore, efektívnejších a bezpečnejších smart kontraktoch, bezpečnom a funkčnom jazyku programovania Sophia, vytvoreným æternity, konceptu „natívnych tokenov“ a s nimi spojenou flexibilitou, funkčným programovaním a jeho výhodách pre blockchain systémy, výkonnom blockchain protokolu a bezpečnostných auditoch smart kontraktov.

Veľkým bonusom pre návštevníkov budú aj bližšie informácie k získaniu financovania od nadácie æternity pre rozvojové projekty.

Viac info na aeternityuniverse.com.

Krypto Nadácia æternity

Krypto nadácia æternity je nezisková organizácia založená v Lichtenštajnskom kniežatstve. Cieľom danej nadácie je podporovať stále sa rozvíjajúci a prosperujúci blockchainový ekosystém. æternity buduje mosty medzi technológiami a spoločenstvom s cieľom podporovať udržateľný rozvoj mimoriadnych talentov, nápadov meniacich svet a inovatívnych projektov.

O konferencii

æternity One Universe je prvým zhromaždením najvýznamnejších svetových legiend programovania, ktorí pracujú na platforme æternity, a preslávených tvorcov zmien v blockchainovom priestore.

Populárne