Sme aj na sociálnych sieťach

Kryptomeny

Veľký kryptofond z Lichtenštajska sa chystá na cestu do Prahy

Článok

aeternity-universe
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Veľký kryptofond z Lichtenštajska sa chystá na cestu do Prahy. Privezú nám znalosti o otvorenej prispôsobiteľnej platforme pre blockchain startupy.

Prvá hľavná udalosť ekosystému æternity sa bude konať 20.- 21. septembra v Prahe. Viac ako 200 blockchain vývojárov, výskumníkov a podnikateľov sa zúčastní tejto konferencie. Šestnásť globálnych startupov, ktoré budujú svoje produkty na tomto blockchainu, predstaví v Prahe svoje úspechy. České startupy dostanú príležitosť sa zoznámiť so zakladateľmi æternity, prípadne aj využiť potenciál financovania touto nadáciou.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Konferencia æternity sponzorovaná danou krypto nadáciou sa bude konať v priestoroch Paralelného Polisu, čo je tiež miesto, kde sa koná hackerský kongres (Hackers Congress) a sídlom Inštitútu Kryptoanarchie. Na konferencii sa môžete zoznámiť s najnovšími výskumami a vývojom v odbore Blockchain a dozvedieť sa viac o svetových aplikáciách postavených na prispôsobiteľnej, overenej blockchain platforme, ktorá je rýchlejšou alternatívou k ethereu.

Program konferencie je zameraný na vyplnenie medzier medzi tým, čo pri podnikaní potrebujete, a tým, čo blockchain technológia môže pre podnikanie ponúknuť.

Týždeň pred konferenciou sa bude konať hackathon. Ten umožní komukoľvek vyvinúť a navrhnúť aplikácie, ktoré budú využívať jedinečných technologických možností æternity.

Na konferencii nebudú chýbať ani predstavitelia českého a slovenského krypto biznisu. Medzi pozvaných speakerov patrí Pavel Niedoba, riaditeľ najväčšej a najstaršej českej krypto zmenárne Simplecoin, viceprezident občianskeho združenia Blockchain Slovakia David Štancel.

V rozpätí dvoch dní budú dve témy – podnikateľské a vývojárske – prebiehať paralelne.

Tí, ktorí chcú využiť podnikateľského potenciálu æternity, budú mať príležitosť sa stretnúť s tímom expertov pracujúcich pre tento ekosystém, dozvedieť sa o tom, ako zorganizovať predaj tokenov podľa rôznych jurisdikcií a vytvoriť most medzi tradičným a krypto financovaním.

Počas konferencie sa vývojári dozvedia viac o decentralizovanom priestore, efektívnejších a bezpečnejších smart kontraktoch, bezpečnom a funkčnom jazyku programovania Sophia, vytvoreným æternity, konceptu „natívnych tokenov“ a s nimi spojenou flexibilitou, funkčným programovaním a jeho výhodách pre blockchain systémy, výkonnom blockchain protokolu a bezpečnostných auditoch smart kontraktov.

Veľkým bonusom pre návštevníkov budú aj bližšie informácie k získaniu financovania od nadácie æternity pre rozvojové projekty.

Viac info na aeternityuniverse.com.

Krypto Nadácia æternity

Krypto nadácia æternity je nezisková organizácia založená v Lichtenštajnskom kniežatstve. Cieľom danej nadácie je podporovať stále sa rozvíjajúci a prosperujúci blockchainový ekosystém. æternity buduje mosty medzi technológiami a spoločenstvom s cieľom podporovať udržateľný rozvoj mimoriadnych talentov, nápadov meniacich svet a inovatívnych projektov.

O konferencii

æternity One Universe je prvým zhromaždením najvýznamnejších svetových legiend programovania, ktorí pracujú na platforme æternity, a preslávených tvorcov zmien v blockchainovom priestore.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.