Sme aj na sociálnych sieťach

Cardano

Veľký deň pre Cardano! Prechod na éru Shelley by mal byť bezproblémový

Článok

Cardano Shelley Hardfork
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Fanúšikovia kryptomeny Cardano (ADA) sa dočkali! Konečne dochádza k sľubovanému hardforku a prechodu tohto perspektívneho projektu z fázy Byron na éru Shelley, ktorá so sebou prináša staking a sľubovanú decentralizáciu celého protokolu.

K hardforku Shelley by malo dôjsť presne 29. júla o [21:44:51] UTC. Tím vývojárov stojaci za touto dôležitou udalosťou informoval, že celý proces prebehne bez prerušenia normálnej prevádzky.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Charles Hoskinson, ktorý stojí na čele Cardano zopakoval, že spustením fázy Shelley sa Cardano stane najdecentralizovanejším blockchainom na svete a hravo v tomto smere predčí aj Bitcoin. Po spustení fázy Goguen, ktorá by sa mala realizovať ešte tento rok, sa zároveň podľa Hoskinsona stane aj najlepším.

,,V budúcom roku očakávam, že budú na Cardano bežať stovky aktív, tisíce DApps, tony zaujímavých projektov a vznikne množstvo unikátnych využití. Rok 2021 bude pri sledovaní progresu Cardano veľmi zábavný,” uviedol Hoskinson na Twitteri.

,,V první řadě je potřeba říct, že se celého procesu bát nemusíte. Stačí mince držet ve vaší peněžence či na burze. Vše proběhne na pozadí a vy nemusíte aktivně dělat nic. Nebudou vznikat žadné nové mince a ani se nějak převádět staré za nové, jak se to občas děje u jiných projektů. ADA mince byli od začátku nativní mince Cardano sítě a tak tomu bude i po hard-forku,“ informoval o tejto dôležitej udalosti vo Facebook skupine Cardano [ADA] CZ/SK určenej pre česko-slovenskú komunitu tejto kryptomeny ambasádor projektu Jaromír Tesař.

O spustení fázy Shelley a o budúcnosti Cardano sme sa pred pár dňami rozprávali práve s Jaromírom Tesařom. Náš rozhovor nájdete tu:

Rozhovor s Jaromírom Tesařom: O Cardano (ADA) pred spustením mainnetu Shelley

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Najnovšie články

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.