Sme aj na sociálnych sieťach

Bitcoin

Vedúci OTC na Krakene: Je predčasné nazývať Bitcoin bezpečným prístavom

Článok

Peniaze do Bitcoinu
Peniaze do Bitcoinu

Vedúci mimoburzového predaja (OTC) na kryptoburze Kraken skonštatoval, že dnešný trh s kryptomenami je stále ešte len v začiatkoch. Prirovnal ho k “starému dobrému” Wall Street a tiež uviedol, že je ešte veľmi predčasné nazývať bitcoin “bezpečným rajom pre investorov”.

Nelson Minier počas rozhovoru pre Nasdaq TradeTalks uviedol, že Wall Street už nie je taká, aká bývala. ,,Prvých 15 rokov bola na Wall Street zábava. Bol som veľmi šťastný. Začal som na CDS trhu, ktorý na mňa pôsobil ako dnešné kryptomeny. Mali ste tam veľa finančných inovácii, veľa obchodovania. Kryptomeny mi to veľmi pripomínajú… je tu veľa energie a entuziazmu okolo progresu, ktorý sa deje a kam to celé smeruje…“

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Bitcoin sa čoraz častejšie prirovnáva k zlatu. Článkov o tom, že sa stáva bezpečným prístavom pre investorov v čase ekonomickej a geopolitickej nestability, rapídne pribúda. Minier však zastáva názor, že nazývať bitcoin ako bezpečný prístav je ešte predčasné. ,,Nie som si tým taký istý, ale bitcoin sa tak začína správať. Myslím si, že ľudia si začínajú spracovávať portfólio a pomaly k nemu prichádzajú (k bitcoinu). Keď je situácia na trhu neistá sledujeme, že bitcoin rastie. Myslím si, že toto sme predtým nevideli, bitcoin sa obchodoval ako rizikové aktívum.”

Minier teda skonštatoval, že hoci bitcoin v jeho očiach ešte nie je bezpečným prístavom, má k nemu namierené a dôležité bude, čo prinesie ďalšie obdobie. ,,Ide správnym smerom, to je iste,” dodal.

Tom Lee, šéf Fundstrad Advisors a tradičný hosť v televíznom štúdiu CNBC, má oveľa jednoznačnejší názor. Minulý týždeň skonštatoval, že bitcoin sa definitívne stal bezpečným rajom pre investorov.

Zdroj: cointelegraph.com

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku. Mimochodom viete o tom, že aktuálny prehľad cien kryptomien nájdete aj u nás?

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu



© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.