Sme aj na sociálnych sieťach

Kryptomeny

Vďaka technológii StormGain je ťažba kryptomien prístupná všetkým používateľom smartfónov

Článok

StormGain
Stormgain
PR článok

Vďaka službe StormGain je ťažba kryptomien priama, transparentná a prístupnejšia ako kedykoľvek predtým. Ťažba kryptomien je pre mnohých lákavým priemyslom, ale zatiaľ sa môže zdať zložité zvyknúť si na ne. Riešenie od spoločnosti StormGain odstraňuje technické prekážky v nádeji, že vytvorí rovnocennejšie hracie pole.

Zapojenie sa do ťažby kryptomien si vyžaduje konkrétne technické znalosti a stojí za to vysoké počiatočné investičné náklady. Okrem toho musia ťažiari pamätať na niekoľko faktorov, vrátane nákladov na elektrinu, údržby a celkovej návratnosti investície. Tento proces je zložitý pre nezasvätených a preto chce spoločnosť StormGain zmeniť tento naratív.

Cloudová ťažba je dnes prevládajúcim trendom v kryptomenovom priemysle. Avšak mnoho poskytovateľov takýchto služieb popri tom ako tvrdí, že ponúka značné výnosy, tieto sľuby nedodržiava. StormGain je iné plemeno, pretože poskytuje riešenie cloudovej ťažby založené na mobilných zariadeniach. Každý používateľ môže ťažiť kryptomeny priamo zo svojho mobilného telefónu bez toho, aby musel riešiť hardvérovú stránku veci. Používatelia mobilných aplikácií sa pripájajú priamo k vzdialeným cloudovým serverom, čo umožňuje spoločnosti StormGain poskytnúť bezrizikové a pohodlné riešenie ťažby, ktoré je neporovnateľné s riešeniami ponúkanými inými poskytovateľmi služieb cloudovej ťažby digitálnych mien.

Stormgain

Prvým krokom je registrácia na platforme StormGain pomocou smartphonu alebo stolného počítača. Spoločnosť StormGain sa zámerne rozhodla pre bezproblémový proces registrácie, aby čo najviac ľudí oboznámilo s ich cloudovou službou.

Po aktivácii účtu môžu môže zákazník okamžite začať ťažiť bitcoiny. Vyžaduje sa však zostatok na účte aspoň $ 10 USDT. Po dosiahnutí tohto limitu môžu používatelia slobodne obchodovať a vymieňať si svoje kryptomeny skrz aplikáciu StormGain. Výber vyťaženej meny však nie je možný bez toho, aby ste najskôr neprešli procesom obchodovania, ale všetok zisk generovaný obchodovaním je možné kedykoľvek previesť z vášho účtu, čo je spravodlivý kompromis.

Obchodovanie a výmena kryptomien prostredníctvom StormGain je k dispozícii za nulovú províziu, pričom používatelia môžu využívať všetky štandardné a pokročilé nástroje, ktoré majú k dispozícii. Táto služba tiež prináša možnosť fiatového nákupu kryptomien pre tých, ktorí chcú rýchlo a bez námahy rozšíriť svoje kryptomenné portfólio. Tradugb produkt spoločnosti StormGain k dnešnému dňu zaznamenal 30-denný objem (volume) viac ako 6 miliárd dolárov, ktorý vygenerovali desaťtisíce obchodníkov po celom svete.

To, čo odlišuje StormGain od iných poskytovateľov cloudovej ťažby je to, ako sú odmeny za ťažbu úmerné objemu obchodovania. Používatelia s vyšším objemom obchodovania budú mať vyšší denný príjem z ťažby. Maximálna hranica je 0,0318 bitcoinu za deň pre všetkých používateľov alebo zhruba 0,33 BTC za mesiac. Ťažba pomocou StormGainu dlhšiu dobu môže mať výrazný vplyv na ziskový potenciál daného užívateľa, čím sa ukáže úplný potenciál, ktorý predstavuje cloudová ťažba.

Všetky odmeny v cloudovej ťažbe sa distribuujú každých 30 – 40 minút, podľa toho, koľko ľudí je v danom čase zapojených do ťažby. Po výbere finančných prostriedkov na obchodný účet dôjde k prevodom za menej ako 72 hodín. Pre nováčikov budú prvé vyťažené bitcoinové odmeny prístupné do 4 hodín.

O spoločnosti StormGain

V rámci svojich služieb cloudová ťažobná služba StormGain efektívne odstraňuje všetky vstupné bariéry na trhu s miningom kryptomien. V dôsledku toho už nie je potrebné investovať do drahých čipov na ťažbu, ktoré zaberajú miesto, vytvárajú hluk a spotrebúvajú elektrinu. Zmluvné ceny sú vo svojej podstate malé, takže prebiehajúce investície sa môžu dlhodobo premietnuť do značných ziskov. Keďže služba ťažby bitcoinov je ľahko dostupná prostredníctvom cloudu, nemohol by byť prístup k nej prostredníctvom stolových počítačov a mobilných zariadení jednoduchší, a to bez akýchkoľvek investícií do hardvéru a času.

PR článok

Populárne