Sme aj na sociálnych sieťach

Kryptomeny

Vďaka spoločnosti StormGain je ťažobný hardvér zastaraný – ťažba kryptomien je teraz k dispozícii na všetkých smartfónoch

Článok

StromGain
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

PR článok

Mnohé roky bola ťažba kryptomien vyhradená len pre pár vyvolených – ľudí s dostatkom času a kapitálu, ktorí boli ochotní investovať svoje finančné zdroje do vlastných zariadení ťažobných súprav. Cloudová ťažba však rýchlo naberala na obrátkach a riešenie spoločnosti StormGain odstraňuje technické prekážky z rovnice v nádeji, že vytvorí rovnomernejšie hracie pole.

Keďže ťažiari musia pamätať na niekoľko faktorov, vrátane nákladov na elektrinu, údržby a údržby a celkovej návratnosti investícií, ťažba sa pre menších hráčov stala menej lukratívnou. StormGain chce zmeniť tento príbeh a dať všetkým šancu zúčastniť sa na overovaní kryptomenových transakcií, pričom pri tom zarobí pekný príjem.

Cloudová ťažba je dnes prevládajúcim trendom v priemysle kryptomien. Mnoho poskytovateľov však tvrdí, že ponúka značné výnosy, a tieto sľuby nedodržiavajú. StormGain je iné plemeno, pretože poskytuje riešenie cloudovej ťažby založené na mobilných zariadeniach. Každý používateľ môže ťažiť kryptomeny priamo zo svojho mobilného telefónu bez toho, aby musel riešiť hardvérovú stránku veci. Používatelia mobilných aplikácií sa pripájajú priamo k vzdialeným cloudovým serverom, čo umožňuje spoločnosti StormGain poskytnúť bezrizikové a pohodlné riešenie ťažby, ktoré je neporovnateľné s riešeniami ponúkanými inými poskytovateľmi služieb cloudovej ťažby.

stormgain

Prvým krokom je registrácia na platforme StormGain pomocou smartphonu alebo stolného počítača pre tých, ktorí uprednostňujú túto možnosť. Spoločnosť StormGain sa zámerne rozhodla pre bezproblémový proces registrácie, aby čo najviac ľudí oboznámilo s cloudovou ťažbou. Proces registrácie tiež zahŕňa lukratívny bonus vo výške $5 USDT, ktorý sa dodáva priamo na ťažobné účty používateľov. Proces je jednoduchý – po zaregistrovaní použite promo kód MINER, aby ste získali bonus. Po potvrdení účtu môžu používatelia okamžite začať ťažiť bitcoiny pripojením k cloudovému ťažobnému serveru, a to bez akéhokoľvek dopadu na výkon smartfónu.

Po splnení minimálnej hranice zisku $10 USDT môžu používatelia slobodne obchodovať a vymieňať si svoje kryptomeny pomocou aplikácie StormGain. Výber vyťaženej meny nie je možný bez toho, aby ste najskôr neprešli procesom obchodovania, ale všetok zisk generovaný obchodovaním je možné kedykoľvek previesť z vášho účtu – to je spravodlivý kompromis.

Obchodovanie a výmena prostredníctvom StormGain je k dispozícii za províziu 0%, pričom používatelia môžu využívať všetky štandardné a pokročilé nástroje, ktoré majú k dispozícii. Táto služba tiež predstavuje fiatový nákup kryptomien pre tých, ktorí chcú rýchlo a bez námahy rozšíriť svoje kryptomenné portfólio.

Spoločnosť StromGain od svojho vzniku uzavrela atraktívne partnerstvá, vďaka čomu získala výborné hodnotenie od CoinMarketCap, je členom známej asociácie Blockchain association v rámci finančnej komisie, ale tiež oficiálnym obchodným partnerom spoločnosti SS Lazio a tiež jedným z najlepších poskytovateľov úrokových sadzieb pre obchodníkov s kryptomenami. Podľa The European ide o najlepšiu platformu na obchodovanie a výmenu kryptomien. Obchodný produkt spoločnosti StormGain k dnešnému dňu zaznamenal 30-denný objem viac ako 6 miliárd dolárov, ktorý vygenerovali desaťtisíce obchodníkov po celom svete.

To, čo odlišuje StormGain od iných poskytovateľov cloudovej ťažby, je to, ako sú odmeny za ťažbu úmerné objemu obchodovania. Používatelia s vyšším objemom obchodovania budú mať vyšší denný príjem z ťažby. Ťažba v sieti StormGain po dlhšiu dobu môže mať výrazný vplyv na ziskový potenciál človeka a môže predstavovať obrovský prílev kapitálu pre najaktívnejších baníkov a obchodníkov.

Odmeny v oblasti cloudovej ťažby sa distribuujú každých 30 – 40 minút. Potom môžu používatelia voľne vyberať prostriedky na svoje obchodné účty do 72 hodín. Pre nováčikov budú prvé vyťažené bitcoinové odmeny prístupné do 4 hodín, čo je v rámci cloudového ťažobného odvetvia nikde inde k dispozícii.

O spoločnosti StormGain

V rámci svojich služieb cloudová ťažobná služba StormGain efektívne odstraňuje všetky vstupné bariéry na trhu zameranom na ťažbu kryptomien. V dôsledku toho už nie je potrebné investovať do drahých čipov na ťažbu, ktoré zaberajú miesto, vytvárajú hluk a spotrebúvajú elektrinu. Zmluvné ceny sú vo svojej podstate malé, takže prebiehajúce investície sa môžu dlhodobo premietnuť do značných ziskov. Keďže služba ťažby bitcoinov je ľahko dostupná prostredníctvom cloudu, nemohol by byť prístup k nej prostredníctvom stolových počítačov a mobilných zariadení jednoduchší bez akýchkoľvek investícií do hardvéru a času.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Populárne