Sme aj na sociálnych sieťach

Kryptomeny

Tron (TRX) a partnerstvo s FC Liverpool: Z nádejnej spolupráce fiasko?

Článok

Tron a FC Liv
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Zakladateľ projektu Tron (TRX) Justin Sun zverejnil 23. apríla na Twitteri status, ktorý naznačoval, že TRON môže uzavrieť partnerstvo s jedným z najslávnejších futbalových klubov sveta FC Liverpool.

,,Ďakujem vám za jedinečné a inovatívne pozvanie Liverpool. Som ohromený a teším sa z toho, že budeme hovoriť o novom partnerstve,” napísal Sun na Twitteri do komentára, ku ktorému pripojil video zobrazujúce pozvánku, ktorú dostal od marketingového oddelenia futbalového klubu.

Na videu môžete vidieť, že pozvánka prišla v peknom obale so zabudovanou obrazovkou a krátkym videom, v ktorom sa objavujú vedľa seba logá FC Liverpool a TRON a tiež vyjadrenie trénera “The Reds” Jurgena Kloppa.

https://twitter.com/justinsuntron/status/1120927231587393536

Zo statusu Justina Suna, ktorý bolo prijaté komunitou Tron mimoriadne pozitívne, však napokon môže byť veľké fiasko. Hovorca semifinalistu Ligy majstrov a ašpirant na anglický titul totiž akékoľvek uzavreté partnerstvo s Tron v rozhovore pre Decrypt Media poprel. Pravdu povediac, najprv údajne ani nevedel, čo TRON je.

Išlo o nedorozumenie?

Zástupca “The Reds” naznačil, že Justin Sun mohol zle pochopiť prijatie pozvanie na stretnutie, ktoré malo slúžiť na to, aby liverpoolsky klub lepšie pochopil obchodný model projektu, ktorý stojí za kryptomenou TRX. Takúto pozvánku údajne Liverpool poslal viacerým možným partnerom zo sektora kryptomien.

Hovorca Tronu Cliff Edwards však tvrdí, že pozvanie malo väčšiu váhu. ,,Neexistovala tam žiadna požiadavka na “lepšie pochopenie podniku”. Požiadavka sa týkala priamo uzavretia partnerstva, čiže presne toho, o čom Justin tweetoval,” obhajoval svojho šéfa.

Možné vysvetlenie tohto nedorozumenia ponúkol CEO burzy Kraken Jesse Powell, ktorý zverejnil tweet so screenshootom emailu, ktorý dostal od predstaviteľov anglického klubu s podobným obsahom. To nahráva tvrdeniu zástupcov Liverpoolu, ktorí jednoducho hľadajú možné partnerstvá v oblasti kryptomien, no zatiaľ nemajú vybraných konkrétnych partnerov.

Zo strany Justina Suna išlo teda pravdepodobne o ďalší kiks, ktorým pravdepodobne ohrozil budúce možné partnerstvo s FC Liverpool len za cenu toho, aby urobil okolo svojho projektu ďalšie “haló“. Sunovi je zjavne jedno, či sa hovorí o TRON pozitívne, alebo negatívne, najdôležitejšie je, aby sa o ňom hovorilo stále. Nedávno sa napríklad postaral o fiasko v súvislosti so žrebovaním víťaza automobilu Tesla 3. Prvé žrebovanie totiž pre údajnú netransparentnosť zrušil a až po kritike komunity ho napokon uznal.

Zdroj: cointelegraph.com

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku, aby ste nezmeškali žiadnu novú aktualitu zo sveta kryptomien. Ďakujeme.  

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.