Sme aj na sociálnych sieťach

Bitcoin

Trh sa otočí v roku 2019, tvrdí Novogratz. Swanson kritizuje jeho vyhlásenia

Článok

Mike Novogratz
Twitter.com

Bývalý partner spoločnosti Goldman Sachs a zakladateľ firmy Galaxy Digital Mike Novogratz uviedol, že otočenie trendu na trhu s kryptomenami očakáva v budúcom roku. 


Sledujte nás na Facebooku


Novogratz označil v rozhovore pre Financial Times tento rok pre jeho firmu Galaxy Digital, z ktorej chce vybudovať na kryptomenovom poli nový “Goldman Sachs”, za veľmi náročný,. Známy “býk” sa domnieva, že nepriaznivý trend vývoja cien kryptomien sa začne otáčať už v prvom štvrťroku 2019, kedy začnú prúdiť do trhu nové inštitucionálne peniaze – a to najmä prostredníctvom paltforiem Bakkt a Fidelity, za ktorými stoja významní hráči finančného sveta.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Financial Times vo svojom článku taktiež citoval Tima Swansona, zakladateľa Post Oak Labs, ktorý vyhlásil, že Novogratz sa snaží týmito tvrdeniami predpovedať niečo, na čo nemá absolútne žiadny vplyv. Taktiež dodal, že Novogratz sa snaží prostredníctvom Galaxy Digital dosiahnuť niečo, o čo sa pokúša už dlhšie niekoľko firiem, no bez výraznejšieho úspechu. ,,Vítajte štyri roky dozadu,” dodal sarkasticky.

Názor Swansona na Galaxy Digital však nezdieľajú všetci. Plátok Financial Times citoval aj zakladateľa istej dôležitej blockchainovej spoločnosti, ktorý si želal zostať v anonymite. Ten mal uviesť, že ,,jedným z najväčších problémov kryptomien je nedostatok dôveryhodného obchodného bankovníctva” a že Galaxy Digital je “dobrej pozícii, aby bol prvou takouto spoločnosťou, ktorá využije nové trhy”.

Uplynulý týždeň, ktorý bol v znamení veľkého prepadu celého trhu, sa snažili upokojovať situáciu aj ďalšie známe osobnosti. Napríklad COO platobného BitPay Sonny Singh uviedol, že ďalší bullrun spôsobí preliv financií z tradičného finančného sektora do kryptomien (čím v podstate zdieľal názor Novogratza či Toma Leeho) a odvážil sa povedať, že Bitcoin dosiahne do konca roka 2019 hodnotu od 15 000 do 20 000 USD.

Vývoj pre nasledujúce obdobie zhruba dvoch mesiacov načrtli z pohľadu trejderov exkluzívne pre kryptonovinky.sk Marek Vaňha a Jakub Kraľovanský. Ich analýzy si môžete pozrieť tu.

Zdro: cointelegraph


Facebook | Telegram | Notifikácie vpravo dole

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Najnovšie články

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.