Sme aj na sociálnych sieťach

Bitcoin

Trezor spustil desktopovú aplikáciu Trezor Suite

Článok

Trezor Suite
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Vývojári populárnej hardvérovej kryptopeňaženky Trezor oznámili spustenie desktopovej aplikácie s názvom Trezor Suite.

Táto aplikácia z dielne Satoshi Labs podľa blogového príspevku zverejneného na oficiálnych stránkach spoločnosti poskytuje užívateľom “robustnejšiu ochranu” ako súčasné riešenie skrz webový prehliadač. Vďaka aplikácii sa totiž okrem iného eliminuje riziko phishingových útokov, ktoré predstavujú pre držiteľov kryptomien veľké riziko.

,,Ľudia majú právo na súkromie a bezpečnosť, avšak len málokto vie, ako to vo svete internetu dosiahnuť. Používanie Trezor Suite by malo pomôcť každému užívateľovi ľahšie využívanie všetkych výhod bitcoinu a otvoriť im dvere k väčšiemu súkromiu a sebestačnejšej spoločnosti,” tvrdí firma.

Trezor doplnil, že desktopová aplikácia bude vo fáze beta testovania až do januára. Potom by mohla plnohodnotne nahradiť prístup skrz tradičný prehliadač.

TIP: Téme toho ako správne a bezpečne držať kryptomeny sa venoval YouTube kanál Zaujalo ma:

Zdroj: cointelegraph.com

Téme kryptomien sa aktívne venujem od úvodu roka 2018 od momentu, kedy som pochopil, že investovanie do digitálnych mien bez pochopenia danej problematiky nie je dobrý nápad. Aby som sa dovzdelal, začal som o kryptomenách aktívne písať prostrednom portálu Kryptonovinky. Od roku 2020 o nich točím aj videá.

Populárne