Sme aj na sociálnych sieťach

Bitcoin

Trend je podľa TradingView jasný: Ľudia milujú Bitcoin a Teslu!

Článok

Tesla Bitcoin
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Bitcoin a Tesla sú aktuálne jednoznačne najobľúbenejšie assety z pohľadu návštevnosti a sledovania ich grafov. Vyplýva to z dát, ktoré zverejnil portál TradingView, ktorý je najnavštevovanejšou platformou určenou na technickú analýzu a cenový vývoj rôznych obchodovateľných aktív.

Podľa júlových údajov je Tesla, ktorá sa obchoduje na burzách pod skratkou TSLA, vôbec najpopulárnejším investičným aktívom. Hneď po nej nasleduje Bitcoin. Tretí je Boeing.

TradingView uviedol, že v prípade Bitcoinu majú najväčší záujem o sledovanie jeho cenového vývoja ľudia z amerických štátov Washington, Kalifornia a Oregon. ,,Východné pobrežie miluje kryptomeny zo všetkých najviac,” uviedla firma vo svojom blogu.

Bitcoin a Tesla sa radia v tomto roku k najvýnosnejším vysokokapitalzovaným aktívam. Bitcoin, ktorý sa aktuálne obchoduje tesne pod úrovňou 12 tisíc dolárov, bol v marci po vypuknutí pandémie koronavírusu len na cene 3800 dolárov. Tesla rastie ešte rýchlejšie. Po marcovom prepade k 350 dolárom dosiahla svoj júlový strop na úrovni 1750 dolárov.

Mnohí veria, že za úspechmi Tesla stojí najmä kultový pátos, ktorý celej firme dodáva Elon Musk, stojaci taktiež na čele ďalšej mimoriadne úspešnej firmy SpaceX, no taktiež ďalších futuristických firiem ako Neuralink, Boring Company, SolarCity či OpenAI. Musk je pritom častokrát zmieňovaný aj v kryptosektore, hoci tvrdí, že vlastní len 0.25 BTC.

YouTube kanál Zaujalo ma sa nedávno venoval všetkým projektom Elona Muska a taktiež naznačil, že by teoreticky mohol byť aj záhadným tvorcom Bitcoinu, ktorého poznáme len pod pojmom Satoshi Nakamoto. Viac sa dozviete vo videu:

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.