Sme aj na sociálnych sieťach

Kryptomeny

Trader 2.0 ponúka VIP členstvo na 10 dní pre všetkých ZADARMO!

Článok

Bitcoin trading
Bitcoin trading

PR článok

Ako môžem získať 10 dňové VIP členstvo zadarmo? Prečo by som sa mal do tejto výzvy zapojiť? Čo tým môžem získať a čo naopak stratiť? Má to vôbec význam? Práve na to sa pozrieme v dnešnom článku.

VIP členstvo na 10 dní pre všetkých ZADARMO!

Od 01.12.20 do 10.12.20 bude celé VIP členstvo Trader2.0 otvorené pre širokú verejnosť. Vstúpiť do neho môže na týchto 10 dní úplne hocikto. Stačí si o členstvo len požiadať. Stačí len napísať mail s textom ,,Chcem členstvo“ na support@trader20.sk a každý člen bude zaradený do databázy a členstvo mu bude spustené 01.12.20

Prečo bude členstvo ZADARMO?

V projekte Trader 2.0 nám trochu vadí ako sa v komunite ,,špiní“ na technickú analýzu a celkovo skupiny. Technická analýza je len štatistika a pravdepodobnosť. Úlohou takejto skupiny je na základe manažmentu zisku a rizika dosahovať dlhodobo profit. Týmto členstvom ZADARMO chceme aby si každý jeden človek vyskúšal o čom také členstvo je a ako presne funguje. Je lepšie si niečo skúsiť a spraviť si na to vlastný názor ako o tom len počúvať z internetu.

Na čo sa môžeš v členstve tešiť?

Podčastí je naozaj veľa. Pre účely tohto článku vymenujem všetko, ale popíšem len niečo.

Predikcie, mince so zápalnou šnúrou, MID-TERM coiny, fundamentálne coiny, zahraničné skupiny, VIP chat, HODL, či LIVE ROOM. To všetko nájdeš v našom členstve.

Každú jednu sekciu držíme na vysokej úrovni a máme niekoľko traderov a fundamentálnych analytikov.  Traderi si nájdu svoje hlavne pri predikciách a minciach so zápalnou šnúorou. Zatiaľ čo pri predikciách dostanú len analýzu a je už na nich ako ju odtradujú, tak pri minciach so zápalnou šnúrou dostáva človek presné vstupy a výstupy. Cieľ je množiť Bitcoin.

Okrem toho by som ešte spomenul LIVE ROOM, ktorý máme každý týždeň v utorok a štvrtok o [09:00]. Každý LIVE ROOM je zameraný na to, aby sme tam otvorili LIVE obchody. Tie potom počas dňa prípadne viac dní riadime. Spolu v jednej miestnosti obchodujeme. Ak však niekto nemôže prísť na LIVE ROOM, tak má k dispozícii záznam uložený na webe. Cieľom je dať hlavy dokopy a niečo z toho trhu dostať. Rovnako je cieľom aj zažiť si tie skutočné emócie pri obchodovaní spolu.

Traderská skupina a HODL?

Každý trh sa hýbe v cykloch. V bull markete je HODL lepšia stratégia ako trading ak človek nakúpil na dne. Naopak držať a hodlovať v bear markete by som už nechcel. V skupine sa snažíme učiť, že všetko by sa malo diverzifikovať. Trading je super, ale keď je doplnený o HODL, tak je to brutálna vec. Ľudia sú tak menej v strese, nechytajú tak často FOMO /fear of missing oppourtunity/ a celkovo robia lepšie rozhodnutia.

Každý LIVE ROOM riešime aj HODL, kde máme presne zadané dokupy na každý jeden altcoin. Rovnako máme zadané zóny, kde ak cena padne, tak nakupujeme. Veľa ľudí totiž chce nakúpiť nejaké BTC pre svoje deti prípadne rodinu. Ja to mám rovnako a preto riešime aj HODL.

Čim je členstvo Trader2.0 iné?

Dovolím si tvrdiť, že nikto nemá tak komplexné členstvo ako my. Človek môže využívať úplne všetky jeho časti, ale ak chce kľudne si môže vybrať len to čo mu vyhovuje. Stále sa zameriavame hlavne na trading a kryptomeny, ale okrem toho riešime aj FOREX, kapitálové trhy, HODL alebo silné fundamentálne coiny, ktoré by v najbližšom roku až dvoch mohli priniesť obrovské percentá. Práve tieto analýzy pre nás robí Adam Kracík.

Informácií je tak extrémne veľa a hlavne si myslím, že majú potrebnú kvalitu.

Záver

Ak sa stále rozhodujete či to s nami skúsiť na 10 dni zadarmo, tak si pozrite naše inštruktážne video k členstvu. Takto presne fungujeme.

https://youtu.be/b5DNcEMgZQs

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.