Sme aj na sociálnych sieťach

Bitcoin

Token PornHubu či odhalený Satoshi Nakamoto. Včerajší deň patril žartom

Článok

1april
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Hoci tento rok neprebieha úplne podľa predstáv, a to nehovoríme len o vývoji cien kryptomien, na prvého apríla bol internet tradične plný rôznych fórikov. Výnimkou neboli ani vymyslené úsmevné správy na weboch zaoberajúcich sa kryptomenami.

Azda najvydarenejší fórik urobil portál CoinMarketCap, o ktorom sme informovali aj v tomto článku. Najnavštevovanejší web s cenami kryptomien totiž zaradil na prvú pozíciu najcennejších kryptomien tokenizovaný toaletný papier.

Portál CryptoPotato zas zverejnil „nostradamovsku“ správu tvrdiacu, že zakladateľ Bitcoinu Satoshi Nakamoto predpovedal vypuknutie koronavírusu už v bitcoinovom whitepaperi napísanom v roku 2008.

Kryptopeňaženka Trust Wallet na Twitteri a portál financemagnates.com uverejnili dve rôzne verzie správ potvrdzujúce, že záhadným tvorcom Bitcoinu je kontroverzný austrálsky podnikateľ a vedec Craig Wright, ktorý sám o sebe prehlasuje, že je Satoshi Nakamoto (no nikto mu neverí).

ChangeNow zas priniesol informáciu, že Satoshi Nakamoto sa vrátil na scénu (naposledy sme o ňom počuli v roku 2011) a čoskoro sa zúčastni rubriky Ask me Anything, v ktorej mu budú môcť ľudia klásť svoje otázky.

Pobavila aj burza Bitfinex, ktorá oznámila, že začne predávať svoje energetické drinky pre trading.

Nuž a výborne sme sa zabavili aj na fóriku portálu BeInCrypto, ktorý si vymyslel, že PornHub vydáva vlastný token PORN, ktorý bude fungovať na koncepte „Proof of Jerk” (preklad si určite dokážete domyslieť).

Zdroj: cointelegraph.com

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku. Mimochodom viete o tom, že aktuálny prehľad cien kryptomien nájdete aj u nás?

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.