Sme aj na sociálnych sieťach

Bitcoin

Tim Draper upravil predikciu. Uvidíme Bitcoin za $250 000 v roku 2023?

Článok

Tim Draper
Tim Draper

Bitcoin dosiahne hodnotu 250 tisíc dolárov, no kým ho začnú investori považovať za bezpečné útočisko (safe heaven), môže to trvať o čosi dlhšie, než predpokladal. Uviedol to to známy bitcoinový propagátor a investor do rizikového kapitálu Trim Draper počas rozhovoru pre Yahoo! Finance.

Tim Draper v rámci rozhovoru upravil svoju predchádzajúcu predpoveď, že Bitcoin bude stáť už v roku 2021 aspoň 250 tisíc dolárov. Stále si myslí, že tuto hodnotu dosiahne, no aktuálne to považuje za reálnejšie niekedy medzi koncom roka 2022 a prvým kvartálom 2023.

,,(Bitcoin) je konsolidovaný viac, ako som si myslel, že by mohol byť,” uviedol. ,,Myslel som si, že bude mať omnoho viac konkurentov, ktorí budú jeho relevantní súperi, ale ľudia sa konsolidujú smerom k bitcoinu, pretože je decentralizovaný.”

Suverénne najšokujúcejšou predikciou tak naďalej zostáva tvrdenie Johna McAfeeho, ktorý predpokladá, že Bitcoin bude už koncom roka 2020 stáť milión amerických dolárov. Nedávno potvrdil, že ak sa tak nestane, stále platí jeho stávka, že zje vlastný pohlavný orgán.

Zdroj: cointelegraph.com

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku. Mimochodom viete o tom, že aktuálny prehľad cien kryptomien nájdete aj u nás?

Téme kryptomien sa aktívne venujem od úvodu roka 2018 od momentu, kedy som pochopil, že investovanie do digitálnych mien bez pochopenia danej problematiky nie je dobrý nápad. Aby som sa dovzdelal, začal som o kryptomenách aktívne písať prostrednom portálu Kryptonovinky. Od roku 2020 o nich točím aj videá.

Populárne