Sme aj na sociálnych sieťach

Bitcoin

Tim Draper: Ak ste mileniál, mali by ste investovať do Bitcoinu

Článok

Tim Draper
Tim Draper

Miliardár Tim Draper povedal počas rozhovoru pre FOX Business, že radí každému mileniálovi, aby investoval do Bitcoinu.

Milenáli, ktorí sú tiež označovaní ako Generácia Y, sú ľudia, ktorí sa narodili medzi rokmi 1980 až 1995. Ide teda prevažne o ľudí, ktorí patria medzi mladú generáciu pracujúcich.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Draper, ktorý je rešpektovaným obchodníkom s rizikovým kapitálom, sa domnieva, že pre mileniálov má Bitcoin osobitný význam. Považuje ich totiž za  generáciu, ktorí musí dopredu myslieť na svoj dôchodok, pričom pri súčasnom nastavení systému sa nemôžu spoliehať na štát.

Podľa Drapera tradičný systém milienálov zadlžuje. Ide o desiatky až stovky tisíc dolárov. ,,Je to pre nich ťažké, pretože sa stávajú skôr nájomníkmi ako kupujúcimi… sú k tomu donútení.”

Cestou pre milenálov je podľa Drapera budovanie novej “ríše založenej na novom modeli”, ktorý na rozdiel od dolára neukladá rôzne poplatky a predpisy za transakcie. Hovorí o bitcoine.

,,Keď sa pozriete na Bitcoin poviete si: ,,Hej, toto je skvelé, pretože to nie je môj otcov starý Oldsmobile (staré auto v USA). Náš bankový systém je Oldsmobile, je to starý Oldsmobile,” uviedol prirovnanie.

Draper preto radí mileniálom: ,,Začnite budovať svoju novú ríšu na novom modeli, ktorý nevyžaduje, aby ste platili 2,5 až štyri percenta zakaždým, keď prídete so svojou kreditnou kartou do niektorej banky… vyžadujú od vás ťažké a prísne predpisy a všetko je popri tom viazané na dolár. Myslím si, že ak naozaj chcete pracovať, myslím si, e by ste mali ísť do bitcoinu.”

Zdroj: foxbusiness.com

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku. Mimochodom viete o tom, že aktuálny prehľad cien kryptomien nájdete aj u nás?

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.