Sme aj na sociálnych sieťach

Analýzy

Technická analýza BTC a ETH (8.4.): Bitcoin môže pokračovať v sideway štruktúre

Článok

Analýza BTC
Canva.com

Kryptonovinky na základe spolupráce s kryptotrejdermi zo slovenskej a českej scény prinášajú pravidelné aktualizácie k Bitcoinu a iným altcoinom. Dnes sa na kráľa kryptomien ale aj na Litecoin pozreli analytici portálu Kryptotrejder.sk.

UPOZORNENIE: Informácie uverejnené v tomto článku sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičným poradenstvom alebo obchodným odporúčaním. 

Technická analýza BTC

Bitcoin už tri krát otestoval support, ktorý predtým slúžil ako rezistencia. Posledné dva kontakty a zároveň minimá znamenali odraz aj od point of control na hladine okolo 56 135$. Cena by sa teda krátkodobo mala vrátiť do rezistentnej zóny pod 60 000$. Ako vidíme, tak cena má priestor na pokračovanie v sideway štruktúre ešte najbližších zopár dní. Supportná zóna sa momentálne nachádza od 55 000$ do 56 000$. Potenciálny target a rezistencia sa nachádza na hladine 59 400$. Kým neprekonáme 60 000$, sme stále sideway.

Technická analýza ETH

Ethereum potvrdilo 123 top formation s rezistenciou dvojitého vrcholu na 2 150$. Na hladine 1 930$ sa vytvorilo lokálne minimum, čo je mimochodom presne bod B z patternu AB=CD. Ide teda o support ale potvrdenie ukončenia krátkodobej korekcie nastane až keď cena prekoná bod 3. V opačnom prípade je na mieste aj scenár, kedy pôjdeme do hlavnej supportnej oblasti od 1 800$ do 1 850$. Na to by však musel klesať aj Bitcoin. Potom by sme sledovali túto supportnú zónu, kde sa mimochodom nachádza aj 38,2% retracementu z harmoniky AB=CD.

Analýzu pripravil Ing. Marek Jendrál. Dnes môžete traderov Kryptotrejder sledovať aj naživo na Twitchi.

UPOZORNENIE: Informácie uverejnené v tomto článku sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičným poradenstvom alebo obchodným odporúčaním.  

Stream začína o 18.00. Link: https://www.twitch.tv/kryptotrejdersk 

KryptoTrejder online stream

Populárne