Sme aj na sociálnych sieťach

Analýzy

Technická analýza BTC a ETH (17.11.): Korekcia nepovedala posledné slovo

Článok

analyza btc a eth
Zdroj: Canva.com

Kryptonovinky na základe spolupráce s kryptotrejdermi zo slovenskej a českej scény prinášajú pravidelné aktualizácie k Bitcoinu a iným altcoinom. Dnes sa na kráľa kryptomien Bitcoin ale aj na Ethereum (ETH) pozreli analytici portálu Kryptotrejder.sk.

UPOZORNENIE: Informácie uverejnené v tomto článku sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičným poradenstvom alebo obchodným odporúčaním. 

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

BTC/USD

Bitcoin podľa očakávania pokračuje v sideway pohybe, ktorý sa pravdepodobne uzavrie ďalším korekčným legom. Moje supporty sú na hladinách 15 400, 13 600 a 12 000 dolárov. Najzaujímavejšia je oblasť od 12 000 a nižšie, keďže sú tam najväčšie historické transakčné objemy. Posledný prepad ani zďaleka nebol vykúpený tak ako by sa pri reverzii trendu patrilo a preto nemám dôvod predpokladať, že sa v blízkej dobe zmení trend. Momentálne odporúčam počkať na formovanie akumulačnej zóny, pretože stále nevieme kde sa bude vytvárať.

BTC/USD 4H. Zdroj: TradingView

BTC/USD 4H. Zdroj: TradingView

ETH/USD

Ethereum formuje rovnaký sideway pohyb a očakávam prepad na support 1 100 dolárov. Celkovo je dosť pravdepodobné, že cena bude formovať lokálne minimum na tejto zóne, no nemyslím si, že bude posledné. Očakávam, že nakoniec sa pozrieme pod hladinu 1 000 dolárov. Ďalší support, ktorý sledujem je na zóne okolo 900 dolárov.

ETH/USD 4H. Zdroj: TradingView

ETH/USD 4H. Zdroj: TradingView

Stream Kryptotrejder s online analýzou BTC a altcoinov začína o 18.00. Sledovať ho môžete tu:  

UPOZORNENIE: Informácie uverejnené v tomto článku sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičným poradenstvom alebo obchodným odporúčaním.   

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Najnovšie články

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.