Sme aj na sociálnych sieťach

Analýzy

Technická analýza Bitcoinu (4.2.): U RSI som si všimol zaujímavú vec

Článok

analyza-bitcoin-kralovansky

Náš portál na základe spolupráce s kryptotrejdermi zo slovenskej a českej scény prináša pravidelne aktuálizácie k Bitcoinu, ktoré občas doplnia aj o zaujímavé altcoiny. Dnes sa na Bitcoin pozrel podrobnejšie Jakub Kraľovanský z Trader 2.0

UPOZORNENIE: Informácie uverejnené v tomto článku sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním.

Bitcoin

Bitcoin sa na 4H pohybuje v určitom channeli a má veľmi slabé retracementy. Cez víkend som si všimol jednu zaujímavú vec, ktorá trvá v podstate doteraz. Aj keď bolo RSI úplne prepálené a na hodnote 82, tak začalo klesať a momentálne je na hodnote 39. To by nebolo nič obvyklé. Neobvyklé je však to, že graf ide len do strany. Podobné niečo som videl pri raste z 3000 na 14 000usd, kedy Bitcoin nerobil takmer žiadne retracementy, pretože pri každom poklese boli hneď obrovské nákupy a tak sme šli vlastne len do strany a indikátory chladli.

Za mňa je momentálny target jasný. Nejdem predikovať 3 kroky dopredu, ale vždy sa sústredím na najbližší pohyb. Denný graf nejako takto. Zelený scenár je bullish a červený bearish. Vo VIP zóne sme si nastavili presný plán ako k trhu budeme pristupovať.

Dominancia

Korekcia pokračuje, ale stále nie je dokončená. Stále je tam priestor na pokles a to znamená priestor pre altcoiny. Vidíme to teraz na malých altoch, kde berieme zisky v minciach so zápalnou šnúrou.

Kapitalizácia altcoinov

Kapitalizácia altov by kľudne mohla byť nejako takto. Celkom presne teraz odzrkadľuje aj náladu altcoinov. Stále sme v kanáli a viac už by som o altoch vravieť nechcel. Radšej si pozrite môj záznam včerajšieho streamu, ktorý sa venoval práve im (video nižšie).

Záznam STREAMu

Začali altcoiny nový cyklus? Za mňa jednoznačne áno. Kde predať a čo sledovať? Pozrite si záznam.

Trader2.0

Viac informácií na Telegrame.

UPOZORNENIE: Informácie uverejnené v tomto článku sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním.

Autor analýzy

Jakub Kraľovanský

Ing. Jakub KraľovanskýTrader 2.0
Trader 2.0 je môj osobný projekt a zároveň srdcová záležitosť. Po niekoľkých rokoch v kryptomenách som sa rozhodol vytvoriť si vlastnú cestu. Kryptomenám sa venujem od roku 2015 a mojou víziou je šíriť povedomie o kryptomenách medzi bežných ľudí. Trader2.0 je vzdelávací projekt, kde sa zameriavam na prvý kontakt človeka s Bitcoinom až cez návody, tipy a triky, úvod do tradingu až po pokročilé technické analýzy, money management a psychológiu tradingu. Cieľom je uľahčiť ľuďom vstup do kryptomien a napomáhať im pri ich ceste.

Populárne