Sme aj na sociálnych sieťach

Analýzy

Technická analýza Bitcoinu (28.11.): Stále sa držíme dvoch scenárov, pozor na eufóriu!

Článok

Analýza Jakub Kraľovanský Bitcoin
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Náš portál na základe spolupráce s kryptotrejdermi zo slovenskej a českej scény prináša pravidelne aktuálizácie k Bitcoinu, ktoré občas doplnia aj o zaujímavé altcoiny. Dnes sa na Bitcoin pozrel podrobnejšie Jakub Kraľovanský z Trader 2.0

UPOZORNENIE: Informácie uverejnené v tomto článku sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním.

Bitcoin

U Bitcoinu sa stále držím dvoch základných scenárov. Pomaly sa dostávame do kľúčovej zóny, kde sa bude lámať chlieb. Je zaujímavé ako ľudia po pár hodinovom raste dokážu zmeniť svoje nastavenie a sú extrémne bullish.

Veľa ľudí začína hovoriť, že sme boli na dne a že sú veľmi šťastní ako dobre a výhodne nakúpili. Moja základná otázka však znie: Ako často sa stane, že retail si povie ako výhodne nakúpil a je to naozaj pravda? Stále mi táto situácia príde veľmi podobná s tou, kedy sme boli na predchádzajúcom dne. Navyše v týchto dňoch znova začínam bližšie pozerať veľké peňaženky a pohyby na nich. Inštitúcie a veľké ryby s nami hrajú jednu veľkú hru, ktorej cieľom je, aby oni čo najviac zarobili. Viac o celej hre budem hovoriť večer vo videu na svojom Youtube kanále.

Pre mňa sme stále pred kľúčovou zónou a až podľa toho, ako sa v nej trh zachová, si spravím názor. Dovtedy som neutrálny.

Dominancia

Dominancia začína tvoriť akýsi expanding wedge, ktorý je úplne typický pre I. vlnu. Aj včerajší rast potvrdil, že Bitcoin rástol rýchlejšie ako altcoiny. Nie sú to však tak extrémne skoky, na aké sme boli zvyknutí, ale Bitcoin stále klesá pomalšie a stúpa rýchlejšie, tak si stále berie dominanciu pre seba. Pre nás smrteľníkov je však pozitívne, že skoky nie sú tak extrémne a altcoiny tak citlivé.

Kapitalizácia altcoinov

Rovnako sa dostávame do kľúčovej zóny, kde sa bude lámať chlieb, či ideme na nové LOW, alebo nie. Keď sa pozriem na jednotlivé altcoiny, tak niektoré ešte s vysokou pravdepodobnosťou pôjdu nižšie. Na druhú stranu sú tu aj mince, ktoré vyzerajú veľmi sľubne. V minciach so zápalnou šnúrou momentálne sledujeme cez 20 altcoinov a máme otvorené zhruba na 7 altcoinov. Na vybraných altocinoch sa mi páči, že aj napriek poklesu BTC či rastu a kradnutí dominancie si udržali svoje štruktúry a ukazujú silu.

Trader2.0

Projekt Trader2.0 je v plnom prúde. Denne aktualizované predikcie (13 kryptomien, 3 indexy, 2 komodity), svetové fundamenty, mince so zápalnou šnúrou a LIVE obchodovanie a autokopíovanie svetových obchodníkov v jednom členstve. Pridaj sa aj ty.

Viac informácii vo FREE telegrame.

UPOZORNENIE: Informácie uverejnené v tomto článku sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním.

Autor analýzy

Jakub Kraľovanský

Ing. Jakub KraľovanskýTrader 2.0
Trader 2.0 je môj osobný projekt a zároveň srdcová záležitosť. Po niekoľkých rokoch v kryptomenách som sa rozhodol vytvoriť si vlastnú cestu. Kryptomenám sa venujem od roku 2015 a mojou víziou je šíriť povedomie o kryptomenách medzi bežných ľudí. Trader2.0 je vzdelávací projekt, kde sa zameriavam na prvý kontakt človeka s Bitcoinom až cez návody, tipy a triky, úvod do tradingu až po pokročilé technické analýzy, money management a psychológiu tradingu. Cieľom je uľahčiť ľuďom vstup do kryptomien a napomáhať im pri ich ceste.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.