Sme aj na sociálnych sieťach

Analýzy

Technická analýza Bitcoinu (28.1.): Tri scenáre v hre, rast potvrdí prekonanie tejto úrovne!

Článok

analyza-bitcoin-kralovansky
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Náš portál na základe spolupráce s kryptotrejdermi zo slovenskej a českej scény prináša pravidelne aktuálizácie k Bitcoinu, ktoré občas doplnia aj o zaujímavé altcoiny. Dnes sa na Bitcoin pozrel podrobnejšie Jakub Kraľovanský z Trader 2.0

UPOZORNENIE: Informácie uverejnené v tomto článku sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Bitcoin

Na Bitcoine máme momentálne 3 základné scenáre. Prvý scenár je bullish a ten je vyznačený zelenou. V takomto prípade by bola ABC korekcia už dokončená a išli by sme UP. Pre mňa by bolo potvrdením rastu prekonanie 9 426 USD na Bitstampe, pretože sa tam nachádza 1.238 retracecement. Prvý bearish scenár je taký, že sme stále v korekcii a to konkrétne vo vlne /b/, kde vytvoríme triangel a potom príde break dole. Tretí a zároveň posledný scenár je taktiež bearish a ten je vyznačený červenou a teda klasickou abc korekciou.

Momentálne je to 50 na 50 aj keď ja by som si prial viac pokles. Svoju úlohu môže zahrať aj Donald Trump a indexy. Indexy včera dumpli a zlato vystrelilo. Dnes by indexy mohli urobiť retracement a jemne podrásť. Zároveň zlato potvrdiť pokračovanie korekcie a pohyb down.

Na dennom grafe sme stále pod MA200 a včera sme tam aj uzavreli. To, že sme v dnešnej dennej sviečke už nad zatiaľ nič neznamená, pretože stále môže prísť dump a uzavrieme pod. Ak však dnešná denná sviečka uzavrie nad MA200 je to silný bullish signál.

O Bitcoine a celom trhu by sa teraz hovoriť hodne, ale viac si môžete pozrieť zo záznamu včerajšieho streamu.

Dominancia

Dominancia má eštepriestor na pokles. Teraz vidíme celkom zaujímavú situáciu, pretože veľké alty voči USD rastú rýchlejšie ako Bitcoin, ale malé alty voči BTC rastú pomalšie a sú v červenom a tým pádom dominancia stagnuje. Očakávam však pokračovanie do targetu.

Kapitalizácia altcoinov

Pri kapitalizácii altcoinov riešime podobnú vec ako pri bitcoine. Je už korekcia dokončená, alebo nie? Najbližšie hodiny môžu rozhodnúť. Ja osobne by som sa priklonil asi 51% short a 49% long. Momentálne nemám otvorenú žiadnu pozíciu /okrem mincí so zápalnou šnúrou/ a čakám. Viac o Money managemente a o tom ako tento stav odtradovať v našej VIP skupine Trader 2.0.

Záznam STREAMu

Ak vás zaujímajú podrobnejšie analýzy altcoinov, alebo viaceré scenáre na Bitcoin, tak si pozrite záznam včerajšieho streamu:

Trader2.0

Viac informácií na Telegrame.

UPOZORNENIE: Informácie uverejnené v tomto článku sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním.

Autor analýzy

Jakub Kraľovanský

Ing. Jakub KraľovanskýTrader 2.0
Trader 2.0 je môj osobný projekt a zároveň srdcová záležitosť. Po niekoľkých rokoch v kryptomenách som sa rozhodol vytvoriť si vlastnú cestu. Kryptomenám sa venujem od roku 2015 a mojou víziou je šíriť povedomie o kryptomenách medzi bežných ľudí. Trader2.0 je vzdelávací projekt, kde sa zameriavam na prvý kontakt človeka s Bitcoinom až cez návody, tipy a triky, úvod do tradingu až po pokročilé technické analýzy, money management a psychológiu tradingu. Cieľom je uľahčiť ľuďom vstup do kryptomien a napomáhať im pri ich ceste.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.