Sme aj na sociálnych sieťach

Analýzy

Technická analýza Bitcoinu (26.11.): Chytať dno je nezmysel

Článok

Analýza kraľovanský Bitcoin
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Náš portál na základe spolupráce s kryptotrejdermi zo slovenskej a českej scény prináša pravidelne aktuálizácie k Bitcoinu, ktoré občas doplnia aj o zaujímavé altcoiny. Dnes sa na Bitcoin pozrel podrobnejšie Jakub Kraľovanský z Trader 2.0

UPOZORNENIE: Informácie uverejnené v tomto článku sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Bitcoin

Tak traderi. Bullish scenár nevyšiel. Netajím sa tým, že od začiatku som bol bullish a dával som tomu väčšiu váhu. Trading je však taký a nie vždy vyjde to čo si myslíte. S pokorou to prijímam. Teraz späť k analýze. Čo teraz? Ako sa k celej situácii postaviť? Pôjdeme ešte nižšie? Je ešte dobré shortovať? Ak chcete vidieť naozaj rozsiahlu analýzu, tak odporúčam pozrieť záznam včerajšieho streamu dole v článku.

Bitcoin na dennom grafe a kľúčové hladiny?

Scenárov, ktoré teraz môžu nastať je množstvo. V takejto situácii je lepšie držať sa stranou. Chytať dno je nezmysel. Štatisticky sa chytí dno v 3-7% prípadov. Keď sa však pozrieme na 4H graf, tak by som načrtol dve najviac pravdepodobné možnosti. Momentálne však nejdem otvárať ani longy. Ani shorty ani na BTC ani na altcoinoch. Radšej budem vyčkávať ako sa trh, sentiment, ako sa veľryby budú chovať.

Dominancia

Dominancia ide podľa predpokladov. Aj keď som čakal výraznejší rast, tak zatiaľ ideme presne. Ak bude dominancia stúpať takto postupne, aj napriek rastu môžu byť altcoiny celkom v pohode. Vidíme to teraz na trhu. Aj s rastúcou dominanciou altcoiny nejako výraznejšie nezaostávajú a rozdiely sú minimálne.

Kapitalizácia altcoinov

Podobná situácia, ktorú riešime na Bitcoine, riešime aj pri altocinoch. Je toto už dokončený cyklus a teda nachádzame sa na dne, alebo nie? Priznám sa, že neviem. Preto nejdem otvárať žiadne pozície. Najbližší rast môže byť len retracement celého pohybu a potom príde nové dno. To je bearish scenár vyznačený červenou. Bullish scenár, ktorý je vyznačený zelenou je ten, že toto bolo dno a ideme hore.

Bitcoin STREAM

Trader2.0

Projekt Trader2.0 je v plnom prúde. Denne aktualizované predikcie (13 kryptomien, 3 indexy, 2 komodity), svetové fundamenty, mince so zápalnou šnúrou a LIVE obchodovanie a autokopíovanie svetových obchodníkov v jednom členstve. Pridaj sa aj ty.

Viac informácii vo FREE telegrame.

UPOZORNENIE: Informácie uverejnené v tomto článku sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním.

Autor analýzy

Jakub Kraľovanský

Ing. Jakub KraľovanskýTrader 2.0
Trader 2.0 je môj osobný projekt a zároveň srdcová záležitosť. Po niekoľkých rokoch v kryptomenách som sa rozhodol vytvoriť si vlastnú cestu. Kryptomenám sa venujem od roku 2015 a mojou víziou je šíriť povedomie o kryptomenách medzi bežných ľudí. Trader2.0 je vzdelávací projekt, kde sa zameriavam na prvý kontakt človeka s Bitcoinom až cez návody, tipy a triky, úvod do tradingu až po pokročilé technické analýzy, money management a psychológiu tradingu. Cieľom je uľahčiť ľuďom vstup do kryptomien a napomáhať im pri ich ceste.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Najnovšie články

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.