Sme aj na sociálnych sieťach

Analýzy

Analýza (10.4.): Déjà vu na Bitcoine, Excavo ohlasuje bull trend a čo s altcoinami?

Článok

Kralovansky BTC
Kralovansky BTC

Náš portál na základe spolupráce s kryptotrejdermi zo slovenskej a českej scény prináša pravidelne aktuálizácie k Bitcoinu, ktoré občas doplnia aj o zaujímavé altcoiny. Dnes sa na Bitcoin pozrel podrobnejšie Jakub Kraľovanský, autor projektu Trader 2.0.

UPOZORNENIE: Informácie uverejnené v tomto článku sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Bitcoin (BTC)

Podobná situácia, ktorá je momentálne na Bitcoine, sa už stala. Čo je však ešte zaujímavejšie, stala sa taktiež v bear markete a taktiež v mesiaci apríl pred Consensusom.

Na grafe môžete na ľavej strane vidieť momentálnu situáciu. Na pravej strane môžete vidieť situáciu z apríla 2018. Consensus je jedna z najdôležitejších udalostí roka na krypto scéne. Tento rok sa koná 13.-15.5. v New Yorku. Rovnako tomu bolo aj minulý rok.

Podobností je hneď niekoľko. Na začiatku apríla 2018 sme došli na lokálne dno a začali tvoriť trianglovú formáciu. Z trianglu sme potom breakli hore. Po každom tvrdom breaku by mala nastať mierna konsolidácia a retracement. AVŠAK nie v prípade Bitcoinu. Minulý rok BTC po breaku konsolidoval ďalším miernym rastom a zvyšok si už môžete pozrieť na grafe. Až do 5.5. rástol ako Bitcoin, tak aj celý trh. Momentálna situácia je tej minuloročnej dosť podobná. Taktiež sme došli na lokálne dno a začali konsolidovať vo forme trianglu, z ktorého sme breakli. Taktiež po tvrdom breaku konsolidujeme smerom nahor. Taktiež je apríl a taktiež nás čaká o mesiac Consensus.


(kliknite pre zväčšenie)

Navyše prípadný aprílový rast naznačil aj uznávaný trader Excavo, ktorý ohlasuje BULL trend! Excavo je to jeden z najrešpektovanejších traderov na Twitteri a Tradingview. Jeho analýzy sleduje státisíce ďalších ľudí vrátane trejderov a krypto skupín. Jeho analýzy majú váhu a je to jeden z obchodníkov, ktorých odporúčam sledovať.  Avšak aj on je len človek a môže sa mýliť. Jeho analýzu preto treba brať s rezervou.

graf Excavo

(kliknite pre zväčšenie)

Ako obchodovať alty voči BTC?

3 situácie, ktoré sa môžu stať:
1. Bitcoin bude klesať.
2. Bitcoin bude konsolidovať.
3. Bitcoin bude ďalej rásť.

Na altcoiny voči Bitcoinu by som špeciálne upozornil, pretože ich reakcia bude kľúčová. Pri tvrdom breaku bitcoinu to alty nezvládli a väčšina z nich tvrdo dumpla. Niektoré alty sa dokázali rýchlo vrátiť späť avšak väčšina sa nachádza na nižších hodnotách.

V prípade, že BTC urobí ďalší tvrdý break, je veľká pravdepodobnosť, že alty to znova odskáču. Ak Bitcoin začne klesať, tak s vysokou pravdepodobnosťou budú klesať aj alty. Najlepšia varianta pre altcoiny je stabilný BTC. Avšak ako dlho sa dokáže udržať stabilný? Break je spadnutie, dávajte si preto pozor a radšej si nastavte stoplossy. Pretože stať sa môže čokoľvek.

Jakub Kraľovanský

Trader 2.0

Ing. Jakub Kraľovanský
Moje meno je Jakub Kraľovansky, trading bol najskôr môj koníček, potom sa to zmenilo na vášeň a dnes je z toho môj denný chlieb. Som majiteľom unikátneho projektu Trader 2.0, ktorého cieľom je vychovať nových traderov a spoločne budovať traderskú komunitu na Slovensku. Ak si chceš privyrábať tradingom, alebo sa ním dokonca živiť, tak na mojej stránke nájdeš ďalšie informácie.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Najnovšie články

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.