Sme aj na sociálnych sieťach

Analýzy

Technická analýza altcoinov (4.10.): Ethereum, Litecoin a Cardano

Článok

analyza-kalvoda-altcoiny
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Náš portál na základe spolupráce s kryptotrejdermi zo slovenskej a českej scény prináša pravidelne aktuálizácie k trhu s kryptomenami. Najnovším členom zostavy je autor trading portálu Blockspace Andrej Kalvoda, ktorý vám prináša pohľad na vysoko kapitalizované altcoiny.

UPOZORNENIE: Informácie uverejnené v tomto článku sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

ETH/USDT

Ethereum nám stále pokračuje podle původního scénáře z konce září a zatím není důvod na něm cokoliv měnit. Dosáhli jsme predikovanou rezistenci 182 USD a zde se cena odrazila zpět dolů podle plánu.
ETH se stále pohybuje v downtrendu, takže ikdyby se BTC odrazil a vzal s sebou altcoiny vzhůru, neočekávám, že by Ethereum prorazilo rezistenci trendového kanálu (viz oranžový scénář).


LTC/USDT

Ani  u Litecoinu nemá smysl měnit dlouhodobou predikci, ale přecejen se tu děje něco zajímavého – LTC formuje na nižších časových úsecích symetrický triangl. Vzhledem k tomu, že jde o triangl po dumpu, tak se díváme s největší pravděpodobností na bearish flag. Změna u LTC je tedy v tom, že to vypadá na ještě jednu vlnu dolů vstříc supportu 48 USD před odrazem nahoru.

ADA/USDT

Velmi podobný scénář sledujeme i u Cardana, kde se také cena pohybuje na spodní straně trendového kanálu a může nastat odraz už nyní, nebo se dočkáme ještě jedné vlny do vyznačeného supportu před odrazem nahoru. Jak ale vidíte, jakýkoliv růst bude u altcoinů s největší pravděpodobností jen dočasný.

ANKETA

[Total_Soft_Poll id=“19″]

UPOZORNENIE: Informácie uverejnené v tomto článku sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním.

Autor analýzy

Andrej Kalvoda

blockspace-90-90Andrej Kalvoda
V prostředí tradingu jsem od roku 2015 a poslední dva roky se velmi intenzivně věnuji trhu kryptoměn. Na začátku 2018 jsem založil stránku Blockspace s vizí, že pomocí jednoduchých a přehledných analýz dokážu dopomoct k tomu, aby byla kryptoměnová komunita lépe informovaná. Věřím, že se záměr podařil, protože dnes mám to štěstí pomocí svých analýz pomáhat stovkám lidí každý den.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Najnovšie články

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.