Sme aj na sociálnych sieťach

Analýzy

Technická analýza (6.8.): Bitcoin sa rozhodol pre bullish variantu

Článok

analyza-bitcoin-kralovansky
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Náš portál na základe spolupráce s kryptotrejdermi zo slovenskej a českej scény prináša pravidelne aktuálizácie k Bitcoinu, ktoré občas doplnia aj o zaujímavé altcoiny. Dnes sa na Bitcoin pozrel podrobnejšie Jakub Kraľovanský z Nexaltic Capital.

UPOZORNENIE: Informácie uverejnené v tomto článku sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním.

Ahojte traderi. Dnes sa pozrieme na Bitcoin, dominanciu BTC a kapitalizáciu. V nadväznosti na včerajší webinár môžeme povedať, že graf sa v noci rozhodol pre bullish variantu. Poďme sa na ňu bližšie pozrieť.

Bitcoin

Bitcoin momentálne sedí na hodnote 12 227 dolárov. Keď sa pozriem na Bitmex, Bitstamp či Bitfinex, tak všade sme už nad hranou channelu. Najbližšie hodiny budú extrémne dôležité z hľadiska toho, aby sľubne vyzerajúca sviečka neskončila len knotom. Dnes máme momentálne už ôsmy deň na dennej sviečke, ktorý je zelený. Teraz je kľúčové to, aby sa Bitcoin udržal nad channelom prípadne urobil re-test. Uhol rastu je dobrý a objemy sa zvyšujú. Celkovo sa mi však objemy nepáčia, ale to pripisujem letným mesiacom. Za normálnych okolností by som o tých objemoch pochyboval, ale v momentálnej situácii je to OK. Zatiaľ by som nerád hovoril o nejakých dlhodobých targetoch, pretože musíme udržať súčasnú situáciu. Akonáhle príde tvrdý break a my sa vrátime späť do channelu, tak je to veľmi zlé. Najbližšie hodiny sa rozhodne.

Dominancia

Blížime sa k magickým 70%. Dominancia bude rásť, kým bude rásť Bitcoin. Akonáhle sa rast Bitcoinu zastaví, tak sa kapitál začne prelievať do altcoinov, ktoré sú o niekoľko krokov pozadu. Ich štruktúry vyzerajú tiež veľmi dobre, ale rast oproti BTC je zatiaľ slabý.

Kapitalizácia

Kapitalizácia vyzerá podľa mňa ešte o niečo lepšie ako Bitcoin samotný a príde mi o jeden krok popredu, pretože kapitalizácia prerazila channel už včera večer a už na ňom aj konsolidovala. Posledný rast je už odraz od channelu smerom UP.

Pozrite si aj záznam zo včerajšieho streamu (video nižšie). Každý pondelok o [21:00] sa stretávame na takomto ONLINE streame pre širokú verejnosť. Upozornenie na tej najbližší nájdete samozrejme aj na kryptonovinkách.

NEPREHLIADNITE! Od 1.7 do konca leta, čiže 31.8.2019 sme pre vás pripravili výhodnú zľavu -20% na všetky produkty Trader2.0. Ako bonus dostane každý klient ku kurzu aj 10 mincí so zápalanou šnúrou zdarma.

UPOZORNENIE: Informácie uverejnené v tomto článku sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním.

Autor analýzy

Jakub Kraľovanský

nexaltic-90

Ing. Jakub Kraľovanský
V spoločnosti Nexaltic Capital pracujem ako Senior Trader. S kryptomenami a blockchain technológiou mám viac než 4-ročnú prax. V roku 2017 som úspešne promoval na Ekonomickej Univerzite v odbore Medzinárodný obchod. Po ukončení univerzity som získal osvedčenie o vykonaní odbornej skúšky v sekcii Kapitálový trh. Nexaltic Capital je spoločnosť, ktorá si všíma značný potenciál v novovzniknutých trhoch, akými sú napríklad kryptomeny. Naším cieľom je prinášať do tejto oblasti profesionálny a odborný prístup dostupný širokej verejnosti, a to bez ohľadu na finančný status alebo znalosti klienta.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.