Sme aj na sociálnych sieťach

Analýzy

Technická analýza (5.4.): Bitcoin, Enjin Coin a Tron (TRX)

Článok

Vanha
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Náš portál na základe spolupráce s kryptotrejdermi zo slovenskej a českej scény prináša pravidelne aktuálizácie k Bitcoinu, ktoré občas doplnia aj o zaujímavé altcoiny. Dnes sa na Bitcoin a kryptomeny Enjin Coin a Tron (TRX) pozrel trejder Marek Vaňha z Golden Pocket.

UPOZORNENIE: Informácie uverejnené v tomto článku sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Bitcoin (BTC)

Dobré ráno tradeři. Bitcoin se po silném pohybu up konečně zpomalil a vše nasvědčuje zatím tomu, že nás čeká konsolidace před dalším pokračováním trendu. Aktuálně sledujeme potenciální „((abc))“ korekci do silné support zóny = 4822-4745,-USD. Tato zóna má všechny atributy potenciálního silného supportu, protože se zde nachází důležitá Fibo hladina 38,2% vlny „((iii))“ + 2 trendové supporty Elliott Wave channelů. Osobně nedoporučuji tento set up shortovat, protože je vždy lepší se snažit zůstat ve směru trendu.

BTC USD (BITFINEX):


(kliknite na obrázok pre zväčšenie)

BTC VOLATILITY INDEX:


(kliknite na obrázok pre zväčšenie)

GRAYSCALE BITCOIN TRUST:


(kliknite na obrázok pre zväčšenie)

BTCUSD SHORTS

Aktuálnímu pokračování uptrendu nasvědčují i BTC SHORTS, u kterých sledujeme potenciální „((a))((b))((c))“ korekci do zóny 25461-27869.

(kliknite na obrázok pre zväčšenie)

Enjin Coin

ENJBTC: U Enjinu sledujeme solidní bullish reakci z buy zóny. Podle struktury vše nasvědčuje dokončené „(a)(b)(c)“ korekci a pokračování uptrendu.


(kliknite na obrázok pre zväčšenie)

Tron (TRX)

TRXBTC: Tron má také všechny Elliott Wave esence pro další pokračování uptrendu. Odraz z buy zóny byl velmi pěkný a doporučuji sledovt bullish level = 631 sats pro potvrzení uptrendu. Invalidation level = 428 sats.


(kliknite na obrázok pre zväčšenie)

Autor analýzy

Marek Vaňha

Marek VaňhaGolden Pocket
Jmenuji se Marek Vaňha a živím se jako day trader obchodováním kryptoměn, komodit a klasických akciových trhů na základě Teorie Elliott Wave. Jsem majitelem největšího webového portálu na predikce dle EW Teorie v CZ/SR s názvem Golden Pocket. Zde denně sdílíme naše analýzy, vstupy, otevřené obchody, set upy na day / swing trading a pořádáme pravidelné live streamy.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Najnovšie články

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.