Sme aj na sociálnych sieťach

Analýzy

Technická analýza (25.11.): Ethereum je o krok pred Bitcoinom

Článok

btc analyza
Tradingview

Kryptonovinky na základe spolupráce s kryptotrejdermi zo slovenskej a českej scény prinášajú pravidelné aktualizácie k Bitcoinu a iným altcoinom. Dnes sa na kráľa kryptomien Bitcoin ale aj na Ethereum (ETH) pozreli analytici portálu Kryptotrejder.sk.

UPOZORNENIE: Informácie uverejnené v tomto článku sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičným poradenstvom alebo obchodným odporúčaním. 

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

BTC/USD

Trhová cena aktuálne bojuje s rezistenciou z lokálnych maxím korekcie. Ak sa jej podarí ju prekonať je možné, že Bitcoin vytvorí sideway štruktúru. Target je na zóne 60 000 $ až 61 200 $. Nachádza sa tu bod 2 z potenciálneho patternu 123 bottom formation. Ak tento pattern má byť platný tak musí byť bod 2 prerazený. Najviac medvedí scenár z krátkodobého hľadiska stále sledujeme na hladine 53 000 $. Nachádza sa tu dlhodobé predošlé lokálne maximum. Ak by ho cena otestovala znovu pôjde o býčí signál.

ETH/USD

Vidíme, že ETH je o krok napred v porovnaní s Bitcoinom. Tu sa totižto graf už nachádza v sideway štruktúre. Cena Etherea vytvorila potenciálne 123 bottom formation a nedokázala preraziť rezistenciu 4 400 $ na bode 2. Supporty sa nachádzajú najbližšie na hladine 4 000 $ a 3 750 $. Reverzia trendu nastane, keď cena prekoná 4 400 $ na dennom grafe close cenou. Následne by jedinú rezistenciu mal predstavovať interval cca od 4 600 $ do 4 700 $. Objemy sú na strane býkov a v rámci 123 bottom formation zaznamenali rast na minimách a nie pri maximách.

UPOZORNENIE: Informácie uverejnené v tomto článku sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičným poradenstvom alebo obchodným odporúčaním.  

Stream začína o 18.00. Link: https://www.twitch.tv/kryptotrejdersk  

KryptoTrejder online stream

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Najnovšie články

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.