Sme aj na sociálnych sieťach

Analýzy

Technická analýza (1.4.): Ako to vyzerá s Bitcoinom a Ethereum?

Článok

analýza Bitcoin (6)
Canva.com

Kryptonovinky na základe spolupráce s kryptotrejdermi zo slovenskej a českej scény prinášajú pravidelné aktualizácie k Bitcoinu a iným altcoinom. Dnes sa na kráľa kryptomien ale aj na Litecoin pozreli analytici portálu Kryptotrejder.sk.

UPOZORNENIE: Informácie uverejnené v tomto článku sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičným poradenstvom alebo obchodným odporúčaním. 

Technická analýza BTC

Po ABC korekcii sa cena vyvíjala v patterne head and shoulders, ktorého target je na zhruba 63 000$. Ak chce cena túto hladinu dosiahnuť, musí prekonať rezistencie na 60 000$ a 62 000$. Tie však nie sú až tak silné no napriek tomu cena krátkodobo konsoliduje okolo 59 000$. Posledný niekoľko hodinový prepad zo včerajších sviečok však otestoval v červenom kruhu predošlú rezistenciu ako nový support. Ide tak o ďalší býčí signál. Okrem toho tu máme support aj na hladine point of control 56 170$. Takže buď očakávam krátkodobú volatilitu medzi 56 000$ a 60 000$, alebo cena pôjde na spomínaný target hneď.

Ethereum

Ethereum svoj symetrický triangel prerazil o dva dni neskôr ako Bitcoin. V najbližších dňoch bude pre ETH dôležité, aby otestoval stenu triangla ako support, pred ďalším pohybom ku 2000$. Zo strednodobého hľadiska je target stále na hladinách 2500$. ku ktorému nám práve pomôže takto objemami zahustená zóna, akú nám vytvoril tento skoro mesiac a pol trvajúci triangel.

Analýzu pripravili Ing. Marek Jendrál a Šimon. Dnes ich môžete sledovať aj naživo na Twitchi.

UPOZORNENIE: Informácie uverejnené v tomto článku sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičným poradenstvom alebo obchodným odporúčaním.  

Stream začína o 18.00. Link: https://www.twitch.tv/kryptotrejdersk 

KryptoTrejder online stream

Populárne