Sme aj na sociálnych sieťach

Bitcoin

Súťaž: Vyhrajte pekný Bitcoin hrnček a BTC podpivník k tomu!

Článok

Súťaž Cryptohero
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Rok 2019 bol rokom, počas ktorého ubudlo z trhu mnoho investičných špekulantov a zároveň sa upevňovala komunita skutočných fanúšikov technológie, ktorú nám pred vyše 11 rokmi priniesol Bitcoin. Práve pre týchto ľudí, tzv. bitcoinových „true believers”, sme zorganizovali súťaž s e-shopom Cryptohero.space.

Cryptohero.space je nový slovenský e-shop orientujúci sa na výrobu a predaj produktov spojených s Bitcoinom a inými populárnymi kryptomenami. V jeho ponuke nájdete rôzne pekné tričká, mikiny, ale aj zaujímavé doplnky s logami, alebo frázami, ktoré sú v kryptokomunite dobre známe.

My sme pre vás pripravili súťaž, v rámci ktorej oceníme piatich výhercov pekným hrnčekom s BTC tematikou a priloženým podpivníkom s logom Bitcoinu k tomu (foto na obrázku hore).

 Súťažne úlohy sú jednoduché:

  1. Dajte like nášmu súťažnému príspevku na Facebooku
  2. Dajte like našej FB stránke Kryptonovinky
  3. Dajte like FB stránke eshopu Cryptohero.space

Pravidlá súťaže

Do súťaže sa môžete zapojiť od pondelka 13. januára do nedele 19. januára do polnoci. Následne v pondelok 20. januára vyžrebujeme spomedzi súťažiacich, ktorí splnili všetky tri súťažné úlohy, piatich výhercov. Pri ich žrebovaní použijeme nástroj „Výber náhodného čísla“ od Google na škále od 1 po celkový počet zapojených súťažiacich. Výhercov bude ohľadom doručenia výhry kontaktovať priamo eshop Cryptohero.space.

Výhercovia súťaže

Celkovo sa do súťaže zapojilo 43 súťažiacich. Pomocou nástroja na vygenerovanie náhodného čísla sme vybrali týchto víťazov:
Ivan Bandzuch
František Ertl
Pavol Biskup
Jan Jancek Brienik
Andrej Trnkus

Súťažiacich bude ohľadom odovzdania výhry kontaktovať eshop Cryptohero.space. Gratulujeme!

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku. Mimochodom viete o tom, že aktuálny prehľad cien kryptomien nájdete aj u nás?

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.