Sme aj na sociálnych sieťach

Kryptomeny

SÚŤAŽ: Vyhrajte kurz Trader 2.0: Psychológia & Money management + BONUSY

Článok

Súťaž Trader 2.0
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Milí čitatelia, v priebehu týždňa sme vám priniesli dva zaujímavé články o tradingu, konkrétne o Money managemente, ktorý je jeho neodmysliteľnou súčasťou, ak chcete byť na burze naozaj úspešní.

V utorok vás najprv Jakub Kraľovanský z Nexaltic Capital zasvätil úvodným článkom do základov money managementu a  následne v stredu zhrnul to najpodstatnejšie formou videa.

Money management je však mimoriadne rozsiahla téma, ktorej sa venuje vo svojom kurze Trader 2.0 dlhých 8 hodín.

Ak to myslíte s tradingom kryptomien naozaj vážne, mali by ste preto teraz spozornieť. Týždeň o money managemente totiž ukončíme súťažou o kurz Trader 2.0 Psychológia &  Money management + Bonusy, ktorý sa bežne predáva za 349 eur a aktuálne je dostupný v zľave za 279 eur.

Podmienky súťaže a vyžrebovanie výhercu

Úlohy sú tri:

Jedného výhercu kurzu vyžrebujeme v nedeľu 7. júla 2019 o 20.00h pomocou pomocou generátora náhodného čísla od Google spomedzi celkového počtu súťažiacich a jeho meno následne oznámime po ôsmej hodine večer na našej facebook stránke a tiež v tomto článku.

Výžrebovaný výherca

Do súťaže sa zapojilo celkovo 36 súťažiacich. Generátor náhodného čísla Google medzi 1 a 36 vybral číslo 27, ktoré patrilo like-u Lukáša Babjaka, ktorému srdečne gratulujeme.

O kurze Psychológia + Bonusy

V rámci kurzu Psychológia sa naučíte:

Prečo je dôležité identifikovať risk
– Obchodovať bez strachu a emócií
– Budeš si vedieť zostaviť svoj vlastný plán
– Charakterizujeme si presvedčenia, ktoré ti bránia zarábať
– Budeš vedieť manipulovať svojú myseľ, ako ako chceš a nie opačne!
– Z trhu spravím tvojho najlepšieho priateľa

V rámci Money managementu sa dozviete:

– Ako si nakloniť pravdepodobnosť na svoju stranu
– Ako využiť štatistiku vo svoj prospech
– Ako sa dostať aj z tej najhoršej možnej situácie
– Ako konzervovať zisk
– Ako manažovať pozíciu
– Metóda rebríkovania

Psychológia - Trader 2.0

Bonusy - Trader 2.0

Nezabudnite si prečítať:

Trading kryptomien: Úvod do money managementu

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.