Sme aj na sociálnych sieťach

Kryptomeny

StormGain vyrovnáva hracie pole v oblasti ťažby kryptomien tým, že oslovuje miliardy používateľov smartfónov

Článok

Stormgain
StormGain

PR článok

Koncept ťažby kryptomien má v týchto dňoch mierne negatívnu reputáciu. Mnoho ľudí považuje túto činnosť za zbytočnú spotrebu elektriny, pretože vyžaduje špecifický a drahý hardvér. Čo však v prípade, že by to už neplatilo a ktokoľvek by mohol kryptomeny ťažiť hoc aj skrz svoj smartphone?

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Rovnaké možnosti ťažby pre všetkých so službou StormGain

V súčasnej sfére ťažby kryptomien existuje nerovnosť, ktorá čaká na svoje vyriešenie. Predpokladajme, že človek nemá prístup k lacnej / obnoviteľnej elektrine alebo k financiám na počiatočné investície do ťažobného hardvéru. V takom prípade nebude ľahké zohrať v tomto priemysle žiadnu zmysluplnú úlohu. Táto „skreslená“ povaha ťažby kryptomien je problém, ktorý, zdá sa, časom narastá. Nastal čas predstaviť riešenie, ktoré sprístupní kryptoťažbu a priláka tento koncept k miliardám používateľov smartfónov.

Cloudová ťažba si v tomto priemyselnom segmente rýchlo získava svoje pevné miesto. Nie však nevyhnutne cloudová ťažba typu, ako si väčšina myslí, ale skôr využitím sily smartphonov. Riešenie StormGain uľahčuje a umožňuje prístup k ťažbe kryptomien, pričom nie je potrebné báť sa logistiky, hardvéru, elektriny ani ničoho iného. Namiesto toho ide o mobilnú nízkonákladovú službu, ktorá má potenciál osloviť miliardy ľudí.

Jednou prekážkou, ktorú je potrebné prekonať, je nedostatok transparentnosti v oblasti odvetvia cloudovej ťažby. Výsledkom je, že mnoho poskytovateľov tvrdí, že ponúkajú vysoké výnosy, a napriek nedokážu naplniť očakávania. Lenže prostredníctvom svojho riešenia cloudovej ťažby založeného na mobilných zariadeniach umožňuje StormGain používateľom ťažiť kryptomeny priamym spôsobom. Po pripojení k vzdialeným cloudovým serverom zostáva toto bezrizikové a pohodlné riešenie pre ťažbu kryptomien bezkonkurenčné oproti ostatnými poskytovateľmi na dnešnom trhu.

Získanie prístupu k riešeniu StormGain je možné prostredníctvom smartphonu alebo stolného počítača. Proces registrácie je rýchly, ľahký a bez zbytočných komplikácii. Pri potenciálnych príjmoch až 0,0318 BTC za deň – čo je v prepočte 1 275 dolárov – je nevyhnutné, aby bol tento proces čo najjednoduchší. Po potvrdení účtu môžu používatelia okamžite ťažiť bitcoiny. Ťažobné riešenie StormGain nemá žiadny vplyv na samotný výkon smartfónu a vytvára tak bezproblémový zážitok.

Aby používatelia mohli vyberať a vymieňať svoje kryptomeny prostredníctvom StormGain, musia spĺňať nasledujúce podmienky: Prahová hodnota zisku $ 10 USDT. Nie je možné vyberať zárobky bez toho, aby ste najskôr obchodovali, napriek tomu môžete kedykoľvek a bez obmedzení presunúť všetok zisk generovaný obchodovaním z účtu mimo svoj účet. Neexistuje žiadna provízia za obchodovanie a výmenu pre všetkých používateľov. Platforma navyše poskytuje všetky štandardné a pokročilé nástroje vrátane nákupu kryptomien za fiat.

Nič z toho by nebolo možné bez silných partnerstiev. StormGain spolupracuje s asociáciou Blockchain v rámci finančnej komisie, futbalovým klubom SS Lazio Rím a mnohými ďalšími. Výsledkom je, že obchodný produkt prekročil 30-denný objem 6 miliárd dolárov vďaka desiatkám tisícov globálnych traderov. StormGain je tiež najvyšším poskytovateľom úrokových sadzieb pre obchodníkov s kryptomenami spoločnosti CoinMarketCap, čo ďalej zvyšuje pozíciu projektu na trhu.

Zaujímavým aspektom spoločnosti Stormgain je to, ako sa počítajú jej odmeny za ťažbu. Priamym prepojením odmien s objemom obchodovania používateľa sa vytvorí zaujímavá korelácia. Tí, ktorí obchodujú s väčším objemom, môžu ťažbou získať vyššie odmeny. Byť aktívny na platforme môže významne ovplyvniť ziskový potenciál človeka, či už ako obchodníka, ťažiara alebo kombinácie oboch. Zvýšenie objemu obchodovania a rýchlosti ťažby je pomerne ľahké, keďže je možné obchodovať až s 200-násobnou pákou.

Ako ďalšiu vlastnosť môžu obchodníci využívať signály obchodovania s kryptomenami. Vďaka signálom ziskovosti a pravdepodobnosti môžu obchodníci robiť rozhodnutia o tom, ktoré signály majú nasledovať. Každý obchodný signál má možnosti Stop Loss a Take Profit a možnosti zvýšenia a automatického zvýšenia na zlepšenie pozície na trhu, ak je priaznivý trend. Používatelia môžu tiež plánovať svoje obchody prostredníctvom natívneho robota na Telegrame.

O spoločnosti StormGain

V rámci svojich služieb Cloudová ťažobná služba StormGain účinne odstraňuje všetky prekážky vstupu na trh ťažby kryptomien. V dôsledku toho už nie je potrebné investovať do drahých čipov na ťažbu, ktoré zaberajú miesto, vytvárajú hluk a spotrebúvajú elektrinu. Zmluvné ceny sú vo svojej podstate malé, takže prebiehajúce investície sa môžu dlhodobo premietnuť do značných ziskov. Keďže služba pre ťažbu bitcoinov je ľahko dostupná prostredníctvom cloudu, nemohol by byť prístup k nej prostredníctvom stolných a mobilných zariadení jednoduchší, a to bez akýchkoľvek investícií do hardvéru a času.

PR článok

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Najnovšie články

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.