Sme aj na sociálnych sieťach

Kryptomeny

StormGain prináša obchodovanie kryptomeny Internet Computer (ICP) s 0% poplatkami

Článok

Stormgain
Stormgain

PR článok

Spoločnosť StormGain s radosťou oznamuje pridanie možnosti obchodovania kryptomeny Internet Computer (ICP). Trading tohto aktíva má mnoho benefitov, pretože krátkodobá analýza tejto kryptomeny vyzerá napriek súčasnému medvediemu trendu pozorovanému na krypto trhu stále býčie. Používatelia Stormgain si popri tom môžu užiť 0% poplatky jej obchodovania a tiež sériu ďalších výhod.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

StormGain je all-in-one platforma pre obchodovanie kryptomien, ktorá prináša zákazníkom obchodné služby a ďalšie zaujímavé funkcie. Spoločnosť je tiež jednotkou pokiaľ ide o interest rate (úrokovú sadzbu) podľa portálu Coinmarketcap, čo ešte viac zdôrazňuje jej potenciál v tomto novovznikajúcom priemysle. Okrem toho platforma podporuje obchodovanie s Internnet Computer (ICP) s 0% províziou, aby udržala súčasnú dynamiku. Ide o kryptomenu, ktorá je jednou z najhorúcejších krypto aktív na dnešnom trhu.

Internet Computer (ICP) sa po uvedení na trh 10. mája 2021 rýchlo dostal do top 10 kryptomien podľa trhovej kapitalizácie. Cena okamžite stúpla na historické maximum 750 dolárov, čo zvýšilo jeho trhovú kapitalizáciu na 53 miliárd dolárov. Odvtedy cena klesla a vytvorila mnoho nových investičných príležitostí pre nováčikov aj pre skúsených obchodníkov s kryptomenami. Podľa zakladateľa Dfinity Dominica Williamsa je Internet Computer „treťou významnou inováciou v blockchaine po Bitcoine a Ethereum“.

Používatelia, ktorí obchodujú s Internet Computer (ICP) na platforme StormGain budú mať benefit z 0% provízie. Táto sadzba je nastavená defaultne nevyžaduje žiadny dodatočný krok od používateľa. Je to jedna z rozhodujúcich výhod obchodovania so StormGain, pretože platforma uprednostňuje nízke alebo nulové obchodné poplatky, aby boli kryptomeny prístupnejšie miliónom ľudí.

StormGain okrem toho prináša prémiovové obchodné signály všetkým svojim používateľom. Táto služba zahŕňa denné aktualizácie, nápady a správy zo širšieho trhu s kryptomenami, aby pomohla obchodníkom prijímať informovanejšie rozhodnutia. Platforma taktiež intuitívne funguje pre používanie a správu aktív a umožňuje pohodlný nákup a predaj kryptomien prostredníctvom tradičných platobných metód. Ponúka taktiež možnosť využitia až 300-násobnej páky, čo je oveľa viac, než bežný priemer v tomto priemysle.

U Stormgain majú obchodníci taktiež možnosť zväčšiť veľkosť pozície a bezúročne využiť svoj zisk. V neposlednom rade môžu nováčikovia experimentovať s demo účtom vo výške 50 000 dolárov aby zistili, ako platforma funguje, ktoré možnosti môžu preskúmať a ako môžu prijímať najlepšie informované obchodné rozhodnutia.

O spoločnosti StormGain

StormGain poskytuje riešenia obchodovania a výmeny kryptomien, popri čom ponúka nízkonákladový prístup na kryptotrhy.

Platforma StormGain umožňuje obchodníkom zaujať dlhé aj krátke pozície a uplatniť svoje obchodné nápady v širokom spektre kryptomien, pričom môže ťažiť zo svojho multiplikátora až do hodnoty x100. StormGain tiež ponúka obchodné signály, ktoré pomáhajú klientom spoznať najlepšie obchodné príležitosti na kryptotrhoch, ako aj demo účet, ktorý používateľom umožňuje oboznámiť sa s platformou pred obchodovaním so skutočnými peniazmi.

PR článok

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.