Sme aj na sociálnych sieťach

Bitcoin

Krypto správy dňa (31.5.): NASDAQ, Tron, Ontology či McAfee

Článok

Správy dňa - Wall Street
Správy dňa - Wall Street

Rastúci záujem o kryptomeny nás motivoval založiť novú pravidelnú rubriku Správy dňa zo sveta kryptomien, v podobe stručného prehľadu zaujímavosti, ktoré zaujali našu pozornosť.

Štvrtkové správy zo sveta kryptomien

Veľké očakávania od NASDAQ

Nasdaq, druhá najväčšia burza cenných papierov na svete pokiaľ ide o trhovú kapitalizáciu, už v apríli oznámila, že zvažuje v priebehu času vytvorenie kryptoburzy.

Najnovšie správy uvádzajú, že by sa tak mohlo stať už v júni tohto roku a zmenáreň sa bude volať DX. V ponuke budú kryptomeny Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Litecoin a časom sa pridá ďalších 20 až 25 mincí. Vďaka DX a NASDAQ by tak mala vzniknúť prvá regulovaná centralizovaná kryptozmenáreň. Najprv však nebude dostupná americkým investorom, nakoľko NASDAQ zatiaľ nesplnil všetky podmienky regulačných orgánov v USA. (toshitimes)

Tron úspešne spustil mainnet

TRON úspešne spustil svoju vlastnú sieť (mainnet),čím získava nezávislosť od siete Ethereum, na ktorej doteraz bežal tken TRX. Viac o tom píšeme v tomto článku.

Spolupráca Ontology s COT

Ontology (ONT) 28. mája oznámilo partnerstvo s COT (Chain of Thins). Jedná sa o prvého strategického partnera Ontology v oblasti technológií a internetu vecí (IoT). COT plánuje v spolupráci s Ontology vybudovať platformu modelového reťazca, ktorá bude schopná posilniť podnikateľskú a podpornú komunitu založenú na identifikácií dôvery, transakcií a spolupráce. (ambcrypto)

Rýchle správy

Spoločnosť Monster Products Inc. požiadala americký regulačný orgán SEC o schválenie ICO v hodnote 300 miliónov dolárov. V rámci neho plánuje vydať 500 miliónov mincí Monster Money Network (MMNY).

John McAfee vydáva svoju vlastnú fiat menu, ktorá bude krytá kryptomenou.

Centrálna banka Ruska vydala 30. mája správu, v ktorej tvrdí, že kryptomeny v súčasnosti neohrozujú finančnú stabilitu, pretože celosvetový objem kryptomenových transakcií je veľmi nízky. Zároveň navrhuje označovať digitálne meny namiesto názvu “kryptomeny” ako “kryptomajetok”.

India neplánuje platiť za venezuelskú ropu pomocou kontroverznej venezuelskej kryptomeny Petro, ktorú nariadil vydať prezident Venezuely Nicolas Maduro. Prostredníctvom Petro sa snaží Venezuela vyhnúť sankciám zo strany západu.

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku, Telegrame a Instagrame, aby ste nezmeškali žiadnu novú aktualitu zo sveta kryptomien. Ďakujeme.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.