Sme aj na sociálnych sieťach

Bitcoin

Krypto správy dňa (29.8.): Charlie Lee nebude investovať do Litecoinu

Článok

Charlie Lee a správy dňa
Charlie Lee a správy dňa

Rastúci záujem o kryptomeny nás motivoval založiť novú pravidelnú rubriku Správy dňa zo sveta kryptomien, v podobe stručného prehľadu zaujímavosti, ktoré zaujali našu pozornosť.

Stredajšie správy zo sveta kryptomien

Lee nebude kupovať Litecoin

Charlie Lee ako zakladateľ kryptomeny Litecoin (LTC) spravil koncom minulého roka prekvapujúce rozhodnutie predať všetky LTC, ktore mal vo vlastníctve. Toto rozhodnutie sa stretlo s veľkou kritikou a krátkodobo dokonca negatívne ovplyvnilo hodnotu tejto populárnej kryptomeny. Lee vysvetlil, že tak urobil preto, aby nebol naďalej obviňovaný z manipulácie ceny LTC vďaka jeho tweetom a rôznym vyjadreniam pre média. Lee tvrdí, že chce vidieť čo najviac decentralizovaný Litecoin a fakt, že ako jeho autor držal veľké množstvo mincí LTC tomu neprispieval. Kuriózne však je, že svoje LTC predával práve v čase, kedy bola hodnota Litecoinu na historických maximách a teda výborne na tom zarobil. Teraz s odstupom pár mesiacov v rozhovore pre CNBC zopakoval, že Litecoiny kupovať už nikdy nebude, hoci je stále najdôležitejšou súčasťou tohto projektu. (cryptovest)

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Google Play stale neodstránil všetky aplikácie na ťažbu kryptomien

Podľa správy portálu Next Web napriek rozhodnutiu Google odstrániť z Google Play všetky aplikácie, ktore slúžia na ťažbu kryptomien, existuje naďalej v tomto obchode niekoľko aplikácii, ktore sa dajú stiahnuť a nainštalovať. Next Web informuje, že na Google Play je aktuálne minimálne 8 ťažobných aplikácií, ktore stále neboli odstránené a porušujú podmienky Google. (cointelegraph)

OKEx upravuje podmienky

Hongkongská burza OKEx v rámci prísnejších nariadení Číny upravuje podmienky používania. Ide najmä o nariadenia, ktorú súvisia s politikou KYC, teda “poznaj svojho klienta”. Užívatelia burzy napríklad už nebudújk môcť uskutočniť neregistrované výbery. (cryptovest)

Vlk z Wall Street o Bitcoine

Jordan Belford, známy aj ako Vlk z Wall Street, vyhlásil v rozhovore pre CNBC, že Bitcoin ako taký nie je podvod, no jeho anonymný charakter umožňuje podvodníkom priživovať sa na ňom. Belford je známy ako kritik Bitcoinu a domnieva sa, že ho čaká postupný zánik.

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku, Telegrame Instagrame, aby ste nezmeškali žiadnu novú aktualitu zo sveta kryptomien. Ďakujeme.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.