Sme aj na sociálnych sieťach

Bitcoin

Krypto správy dňa (26.9.): Bearmarket pre Bitcoin vraj končí, altociny si ešte počkajú

Článok

Správy dňa - Bitcoin
Správy dňa - Bitcoin

Rastúci záujem o kryptomeny nás motivoval založiť pravidelnú rubriku Správy dňa zo sveta kryptomien, v podobe stručného prehľadu zaujímavosti, ktoré zaujali našu pozornosť.

Stredajšie správy zo sveta kryptomien

Bearmarket sa pre vraj pre Bitcoin končí, pre altcoiny ešte nie

Investičná manažérka čínskej spoločnosti Block CV Kira Sun si myslí, že Bitcoin už našiel svoje dno a v jeho prípade sa končí medvedí trh. Pokiaľ však ide o altcoiny, nie je taká optimistická a tvrdí, že väčšine digitálnych mien bude trvať ešte niekoľko mesiacov, kým začnú výraznejšie rásť. ,,Myslím si, že záleží na tom, ako rozumiete štruktúre trhu. Myslíme si, že samotný Bitcoin dosiahol dno, ale ostatné kryptomeny sú od toho ešte ďaleko. Myslíme si, že medvedí trh tu bude ešte aspoň 200 dní pre ostatné kryptomeny mimo Bitcoinu,” uviedla. (cryptoslate)

Google opäť povolí reklamy na kryptomeny

Americký technologický gigant Google v októbri aktualizuje svoje pravidlá týkajúce sa inzercie cez službu AdWords, pričom politika spoločnosti by sa mala zmeniť aj v oblasti kryptomien. Google by totiž mala znovu povoliť reklamy na kryptomeny, avšak len pre registrované kryptomenové zmenárne  v USA a Japonsku. ,,Inzerenti budú musieť byť certifikovaní spoločnosťou Google pre konkrétnu krajinu, v ktorej budú zobrazovať svoje reklamy. O certifikáciu budú môcť požiadať akonáhle nadobudnú nové pravidla platnosť,” informuje Google, ktorý pred pár mesiacmi zakázal akékoľvek reklamy na kryptomeny a produkty s tým súvisiace z dôvodu množstva podvodných ponúk. Podobný krok spravil aj Facebook, ktorý už aktuálne od týchto prísnych nariadení ustúpil, no stále nepovoľuje napríklad reklamy na ICO (počiatočná ponuka mincí). (cointelegraph)

Stretnutie vo Washingtone

Včera sa viac ako 45 zástupcov hlavných Wall Street firiem a kryptostartupov stretlo vo Washingtone, aby spoločne prediskutovali možné regulácie kryptomien a prístup k trhu s ICO (počiatočná ponuka mincí). Pri okrúhlom stole, ktorý hostil kongresman Warren Davidson zo štátu Ohio, dostali šancu zástupcovia tohto priemyslu vyjadriť svoje obavy týkajúce sa možných nariadení v priestore digitálnych aktív. Odborníci na právo uviedli, že pre digitálne meny aktuálne existuje výrazný nedostatok regulačnej jasnosti. V rámci rozhovorov sa hovorilo o dôležitosti vymedzenia zásad dodržiavania právnych predpisov a ochrany spotrebiteľa s cieľom vymedziť hlavné regulačné prístupy, ktoré by mohli byť implementované v súlade s novou vyvíjajúcou sa technológiou blockchain. (cointelegraph)

Rýchle správy

KEŇA: V africkej Keni by radi tokenizovali hospodárstvo. Nová technológia by mala prispieť k poklesu miery korupcie a finančnej neistoty. ,,Musíme začať tokenizovať ekonomiku tým ,že mladým ľudom poskytneme stimuly na to, aby robili veci, ktoré sa im vyplácajú prostredníctvom tokenov, ktoré môžu byť konverzované na fiatovú menu,” uviedol predseda kenskej komisie pre blockchain technológiu.

DELL: Spoločnosť DELL chce zostať lídrom na indickom trhu tým, že zavedie produkty s blockchain technológiou. Dell identifikoval blockchain, umelú inteligenciu, analýzu údajov a cloud ako kľúčové vlastnosti, ktore budú firmu tlačiť dopredu s cieľom udržať si dominanciu na trhu.

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku, Telegrame Instagrame, aby ste nezmeškali žiadnu novú aktualitu zo sveta kryptomien. Ďakujeme.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.