Sme aj na sociálnych sieťach

Bitcoin

Krypto správy dňa (20.8.): Len 40% elitných kryptomien má existujúci produkt

Článok

Správy dňa - altcoiny
Správy dňa - altcoiny

Rastúci záujem o kryptomeny nás motivoval založiť novú pravidelnú rubriku Správy dňa zo sveta kryptomien, v podobe stručného prehľadu zaujímavosti, ktoré zaujali našu pozornosť.

Pondelkové správy zo sveta kryptomien

Kam sa vydá Bitcoin?

Bitcoin sa cez víkend nerozhodol, ktorým smerom sa vydá a v očakávaní necháva celý trh. Jeho cena sa už pár dní pohybuje medzi 6300 až 6600 dolármi a predpokladá sa, že čoskoro sa bude lámať chlieb. Kým ostatné kryptomeny voči Bitcoinu koncom týždňa posilňovali, v nedeľu už boli opäť zväčša v červených číslach a Bitcoin opäť mierne posilnil svoju dominanciu na trhu (52%). O svoj support na úrovni 300 dolárov prišla druhá najhodnotnejšia kryptomena podľa trhovej kapitalizácie Ethereum (ETH).

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Len 40% elitných kryptomien má existujúci produkt

Sľuby, sľuby. Na tom je založených až 60% projektov z elitných 100 kryptomien. Uvádza to zaujímavý článok, ktorý vyšiel na portáli bitcoinist.com a odvoláva sa na výsledky výskumu, ktorý urobili na právnickej fakulte v Pensylvánii. Inak povedané, len 40 zo sto popredných kryptomien má už reálne projekt, ktorý nie je len na papieri. Aj táto informácia potvrdzuje, že aktuálne je na trhu veľmi veľa nadhodnotených projektov a smerom do budúcnosti sa dá očakávať, že sa oddelí zrno od pliev.

https://bitcoinist.com/waiting-game-60-percent-top-100-cryptos-no-working-product/

Rýchle správy

BINANCE: Krpytoburza Binance spúšťa Binance Academy, ktorá má pomôcť nováčikom zorientovať sa v kryptopriestore.

BINANCE: CEO Binance Changpeng Zhao prezradil, že 90% zamestnancov tejto populárnej burzy dostáva plat v Binance Coin (BNB). Každý zamestnanec má pritom dve možnosti na výber – buď bude dostavať plat v tejto digitálnej mene, alebo vo fiat mene.

BITCOIN: Podľa analytika eToro Matiho Greenspana prispel k stabilizácií ceny Bitcoinu a ostatných kryptomien aj pád hodnoty doláru. Týka sa to však pochopiteľne aj ostatných komodít.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.