Sme aj na sociálnych sieťach

Bitcoin

Krypto správy dňa (20.6.): Hacknutý Bithumb, McAfee pripravuje alternatívu k ICO

Článok

Správy dňa - Bithumb
Správy dňa - Bithumb

Rastúci záujem o kryptomeny nás motivoval založiť novú pravidelnú rubriku Správy dňa zo sveta kryptomien, v podobe stručného prehľadu zaujímavosti, ktoré zaujali našu pozornosť.

Stredajšie správy zo sveta kryptomien

Šiesta najväčšia burza sveta bola hacknutá

Šiesta najväčšia kryptoburza sveta podľa objemu realizovaných obchodov za 24 hodín Bithumb (Južná Kóreá) sa stal terčom hackerských útokov, počas ktorých boli odcudzené kryptomeny v hodnote 30 miliónov dolárov. Bithumb v rámci prevencie dočasne pozastavil všetky vklady a výbery a zároveň ubezpečil, že tí klienti, ktorí mohli prísť o nejakú hodnotu svojich kryptomien, budú plne odškodnení. (cointelegraph)

McAfee vraj pripravuje kvôli SEC alternatívu k ICO

John McAfee vo svojom tweete informoval, že už ďalej nebude pracovať so spoločnostiam pripravujúcimi svoje ICO z dôvodu hrozieb zo strany Komisie pre cenné papiere a burzu (SEC). SEC sa k tomu odmietol vyjadriť. ,,Vzhľadom na hrozby SEC už nepracujem s ICO a ani ich neodporúčam a tí, ktorí robia ICO, sa môžu tešiť na zatknutie. Je to nespravodlivé, ale je to realita. Píšem článok o alternatíve k ICO, ktorej sa SEC nemôže dotknúť. Prosím o trpezlivosť,” napísal McAfee trochu ironicky. (cointelegraph)

Monero a Dash môžu byť v Japonsku obmedzené

Samoregulačný orgán, ktorý zastupuje 16 registrovaných kryptomenových búrz v Japonsku, sa údajne chystá hlasovať o nových návrhoch, ktoré zakážu obchodovanie s dôvernými informáciami a pravdepodobne obmedzia podporu pre anonymné tokeny ako sú Monero a Dash. (ccn)

Litecoin Futures vo Veľkej Británii

Britská obchodná platforma na obchodovanie s futures Crypto Facilities umožní krátkodobé alebo dlhodobé termínované Litecoin Futures. Ponúka Litecoin Futures vznikla na základe silného dopytu klientov po tomto produkte, tvrdí generálny riaditeľ Timo Schlaefer. Správu pozitívne vníma aj tvorca Litecoinu Charlie Lee. (coindesk)

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku, Telegrame Instagrame, aby ste nezmeškali žiadnu novú aktualitu zo sveta kryptomien. Ďakujeme.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.