Sme aj na sociálnych sieťach

Bitcoin

Krypto správy dňa (17.9.): McAfee sa vyjadril k svojim tweetom a budúcnosti búrz

Článok

John McAfeee a správy dňa
John McAfeee a správy dňa

Rastúci záujem o kryptomeny nás motivoval založiť novú pravidelnú rubriku Správy dňa zo sveta kryptomien, v podobe stručného prehľadu zaujímavosti, ktoré zaujali našu pozornosť.

Pondelkové správy zo sveta kryptomien

McAfee sa vyjadril k svojim tweetom a budúcnosti búrz

John McAfee na Twitteri uviedol, že menej než 5 kryptospoločností z vyše 100, ktoré prostredníctvom svojich tweetov odporučil na investíciu, sú spojené s podozreniami v súvislosti s podvodmi. ,,Prerušili sme s nimi spoluprácu a revidujeme naše audítorské postupy. Je to divoký západ,” poznamenal. McAfee uviedol, že audit začal vo februári tohto roku. Známy kryptonadšenec, ktorý založil jeden z najúspešnejších antivírusov na svete, dávnejšie prezradil, že za propagáciu projektov cez svoj Twitter dostával peniaze – za jeden tweet to mohlo byť aj 100 tisíc dolárov.

McAfee taktiež poskytol svoj názor na súčasné centralizované burzy, ktore podľa neho časom zaniknú a nahradia ich plnohodnotné decentralizované burzy. John si myslí, že do 5 rokov budú decentralizované burzy bežným štandardom, čo bude viesť k menšiemu vplyvu vlád na tuto sféru.

Rýchle správy

BINANCE: Burza Binance, ktorá je jednou z najväčších kryptobúrz na svete, čoskoro začne súkromné beta testovanie krypto-fiat zmenárne v Singapure. Odhalil to na Twitteri CEO Binance Changpeng Zhao.

COINBASE: Zmenáreň Coinbase chce budúci rok zvýšiť počet zamestnancov na svojej pobočke v New Yorku z 20 na 150. Noví zamestnanci by mali byť zameraní predovšetkým na inštitucionálnych investorov.

TETHER (USDT): Singapurská burza DIGIFINEX odlistovala tokeny USDT (Tether), ktoré kopírujú cenu dolára, no visí nad nimi otáznik, či sú naozaj kryté dolárom. Digifinex chce USDT nahradiť iným stablecoinom s názvom TUSD. Ide o malú burzu, táto správa by preto nemala vyvolať väčšiu paniku v súvislosti s kontroverzným Tetherom.

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku, Telegrame Instagrame, aby ste nezmeškali žiadnu novú aktualitu zo sveta kryptomien. Ďakujeme.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.